ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות רונן אקוס. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 052.611.1617

 

ביטוח בריאות לסטודנטים בחו"ל

מדי שנה נוסעים אלפי סטודנטים ישראלים ללמוד בחו"ל ביבשות שונות ובמדינות מגוונות. המקומות הפופולאריים ביותר עבור הסטודנטים הישראליים הם ארה"ב, אנגליה, צרפת, הולנד, אוסטרליה, בולגריה, הונגריה ועוד. חלק מהסטודנטים נוסעים לחו"ל בשביל החוויה וחלקם פשוט בשל תנאי הקבלה הגבוהים של חלק מהחוגים באוניברסיטאות בישראל. 

אין ספק כי לימודים במוסדות לימוד יוקרתיים כמו ייל, הארוורד או הסורבון מוסיפים הרבה כבוד ויוקרה, אך כל הסטודנטים בחו"ל חייבים לזכור את הדבר החשוב ביותר - מגורים במדינה זרה למשך תקופה ארוכה הם עניין לא פשוט ויש כמה נושאים חשובים שחייבים לדאוג להם. אחד מהם הוא כל נושא ביטוח הבריאות. סטודנטים אשר נוסעים ללא ביטוח רפואי מקיף ואיכותי מעמידים את עצמם בסכנה מכיוון שבמקרי חירום רפואיים, במידה והם לא יהיו מבוטחים הם יצטרכו לשלם סכומים גבוהים למדי, במיוחד באירופה ובארה"ב.

נסעתם ללמוד בחו"ל? לא לשכוח לעשות ביטוח בריאות!

כל ישראלי ששוהה בחו"ל, ובוודאי סטודנטים שאין להם יותר מדי כסף בשלב זה של חייהם, חייבים לכסות את עצמם מבחינה בריאותית ובטיחותית במהלך השהיה שלהם כלומר רכישת ביטוח בריאות בחו"ל.  ישראלים רבים נוסעים מדי שנה ללמוד משפטים בניו יורק, רפואה בהונגריה, אדריכלות באיטליה או מנהל עסקים בצרפת לכל מדינה יש את התחלואים שלה ובעיות הבריאות שלה. במהלך שהיה בחו"ל יש אין ספור סכנות בריאותיות, גם במדינות המערביות ביותר. תמיד אפשר לחטוף כאבי בטן או לסבול מכאבי ראש, שיניים או גב, אך יש גם מחלות מסובכות יותר כמו איידס, מלריה (במדינות עולם שלישי), שפעת החזירים ועוד. כדאי מאוד להיות מבוטחים מכל הכיוונים מכיוון שעלות הטיפולים הרפואיים, במיוחד במדינות אירופה וארה"ב היא גבוהה מאוד.

אילו כיסויים צריכים להיות בביטוחי הבריאות לסטודנטים?

ביטוח בריאות כשלעצמו הוא דבר טוב ויפה אך חשוב מאוד שהוא גם יהיה איכותי ומקיף ככל האפשר. לכל סטודנט יש את הבעיות הרפואיות האישיות שלו ויש גם בעיות המשותפות לכולם. כל אחד צריך לדאוג שהביטוח שלו יהיה מקיף ואיכותי ככל האפשר.

בין הכיסויים החשובים ביותר ניתן למנות את הכיסויים הבאים:

 • ניתוחים
 • השתלות
 • אשפוזים
 • ייעוץ של מומחים
 • טיפולים פסיכיאטריים
 • חיסונים
 • מימון כרטיסי טיסה לישראל במקרה הצורך
 • טיפולי חירום לשיניים
 • פינוי חירום רפואי
 • תאונות אישיות
 • כיסוי לתאונות

ישנם כמובן כיסויים נוספים אך אלה הם העיקריים. כל סטודנט חייב לדאוג שהכיסויים הללו יופיעו בפוליסת ביטוח הבריאות שלו. בנוסף, חשוב לוודא שהפוליסה כוללת גם שמירה על רצף הזכויות שנצברו בישראל, השתתפות עצמית קטנה ככל האפשר ותקרת כיסויים גבוהה ככל האפשר. סטודנטים רבים נוטים לעיתים לשכוח את הנקודות הללו, אך אין לזלזל בהן. רק עם פוליסת ביטוח בריאות מקיפה, יוכל כל סטודנט להרגיש בטוח, שליו ורגוע, ולהתפנות ללימודים.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...