ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר הוקמה בשנת 1994 והיתה למעשה חברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל. חברה זו עוסקת במגוון ענפי הביטוח ונחשבת לחברה זולה יחסית שתוך זמן קצר מאז הקמתה הפכה לאחת מחברות הביטוח המובילות בישראל. החברה מתמחה בעיקר בביטוח רכב ועל פי אתר החברה, מאז הקמתה, כבשה החברה נתח של 12% משוק ביטוחי הרכב. בתחילת דרכה עסקה החברה בעיקר במכירת פוליסות רכב (ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה) ובפוליסות ביטוח דירה. 

עם השנים החלה החברה לעסוק גם בענפים נוספים בתחום הביטוח כמו ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות, ביטוחי עסקים ועוד. כיום מציעה החברה ביטוחים כמעט בכל התחומים אשר ניתנים לרכישה באופן ישיר באמצעות הטלפון או האינטרנט. זוהי למעשה המהפכה הגדולה של החברה - פתיחת האפשרות לרכישה ישירה של ביטוחים מסוגים שונים בצורה מהירה, יעלה וזריזה. רבים טוענים כי חברה זו שינתה את מפת הביטוח בישראל.

חברה נוספות מקבוצת ביטוח ישיר שביצעה מהפכה היא ישיר בית השקעות, המציעה מגוון פתרונות פיננסיים כמו קופות גמל וקרנות השתלמות, קרנות נאמנות, שירותי חיתום, ניהול תיקי השקעות, חדרי מסחר ועוד. חברה נוספת בקבוצה היא מימון ישיר המשמשת כחברת אשראי צרכני בה ניתן לקבל הלוואות למטרות שונות וליצור חבילות אטרקטיביות הכוללות מימון וביטוח.
החברה היא חברה פרטית בבעלות מלאה של ישיר - איי.די.איי אחזקות בע"מ שהינה חברה ציבורית.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח