ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות רונן אקוס. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 052.611.1617

 

ביטוח בריאות לחו"ל, מה זה?

ביטוח בריאות לחו"ל הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר הקיימים. כל ישראלי שיוצא לחו"ל, ואין זה משנה לאיזו תקופה, כדאי מאוד (ואף הכרחי) שיצטייד בביטוח שכזה. מדי שנה נוסעים מאות אלפי ישראלים לחו"ל למטרת עבודה, ביקור משפחה, טיול, לימודים ועוד. רבים סומכים על הביטוח של כרטיס האשראי שלהם או שכלל אינם עושים ביטוח, והם אינם יודעים כי בכך הם מסכנים את עצמם. כיסויים רבים אינם נמצאים בביטוח של כרטיסי האשראי ומי שיוצא לחו"ל ללא ביטוח מעמיד את עצמו בפני לא מעט בעיות (במידה ויהיו לו בעיות רפואיות).

האם כל מי שנוסע לחו"ל צריך לעשות ביטוח?

התשובה על כך היא חיובית. ההמלצה שלנו היא לעשות ביטוח בין אם אתם נוסעים ליום אחד ובין אם אתם נוסעים לשנה ויותר. גם אם אתם נוסעים לטיול קצר או לביקור של מספר ימים, ביטוח בריאות יכול להציל אתכם אם תתקלו בבעיה רפואית כלשהי. אם הביטוח ניתן לכם על ידי המעסיק, כדאי מאוד להקפיד שהוא יהיה איכותי ושיכלול את כל הכיסויים הנדרשים.

מהו ביטוח בריאות לחו"ל איכותי?

ביטוח בריאות איכותי הוא ביטוח אשר דואג לכל הצרכים שלכם בזמן שהותכם בחו"ל. אין ספור צרות רפואיות יכולות ליפול עליכם בחו"ל ובמדינות רבות התשלום על שירותים רפואיים הוא גבוה מאוד (במיוחד בארה"ב ובמערב אירופה). לכן, לא מספיק לעשות ביטוח, צריך גם לוודא שהביטוח הוא מקיף ואיכותי וכולל כמה שיותר כיסויים חשובים כמו ניתוחים, השתלות, הריון ולידה בלתי תקינים, פינוי חירום רפואי, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים שונים לילדים, טיפולי חירום לשיניים, מצב רפואי קודם, אירועי טרור, תאונות אישיות ועוד. כל הכיסויים הללו ועוד, צריכים להופיע בביטוח שלכם ואם יש נושאים נוספים שרלוונטיים אליכם באופן ספציפי - הקפידו להכניס גם אותם. בנוסף לכך, חשוב גם לדאוג גם שתקרת הכיסוי בכל תחום תהיה גבוהה ככל האפשר ואילו ההשתתפות העצמית שלכם תהיה נמוכה ככל האפשר.

זכרו כי רק מי שיש לו ביטוח רפואי מקיף ואיכותי, יוכל במהלך שהותו בחו"ל להפעיל אותו במקרה הצורך ולחסוך כסף רב, ולא פחות חשוב - הרבה עוגמת נפש.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...