ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

מה אתם באמת יודעים על כיסויי הביטוח הרפואי לנסיעות לחו"ל?

מאת: שרון ברודצקי

ישראלים רבים רוכשים מדי שנה ביטוח נסיעות לחו"ל בקופות החולים, בחברות ביטוח בריאות ובאמצעות חברות האשראי. מעטים מהם פונים לקבלת החזר מהביטוח ומגלים להפתעתם שהביטוח שיש בידם אינו מכסה את כל ההוצאות. לעיתים, מדובר בנזקים של עשרות אלפי שקלים.

חשוב שתדעו כי לא כל ביטוח תקף לכל גיל, שישנן פוליסות שאינן מכסות נוסעים הנוטלים תרופות, לא כל הביטוחים מקיפים טיפולי המשך בארץ.
להלן נקודות חשובות שעליכם לשים לב אליהן טרם רכשתם ביטוח רפואי:

ביטוח באמצעות כרטיסי האשראי מחייב אקטיביזציה של הביטוח , כמו כן הוא אינו מכסה מקרים רבים שעלולים להתרחש בחו"ל .
מסתבר שאנו הצרכנים לא מגלים עניין מספיק בסעיפי הפוליסה ואף לא טורחים לשאול שאלות חשובות את נציגי הקופה/ חברת האשראי/ חברות הביטוח. ראשית, התאימו לעצמכן כיסוי שמתאים לגילכם, מסתבר כי לא בכל גיל אתם מכוסים על ידי הפוליסות ובעיקר ע"י אלו הניתנות ללא תשלום, בעובדה זו תתבשרו רק לאחר שביטחתם את עצמכם, לאחר שהוצאתם מכיסכם כספים רבים למימון שירותים רפואיים בחו"ל. על מנת שלא ליפול במלכודת הזו מומלץ לשאול את הגוף המבטח אילו גילאים הביטוח מכסה. ישנן פוליסות המכסות עד גיל 65 בלבד, יש כאלה שמרחיבות את הכיסוי עד גיל 75 ויש גם פוליסות המיוחדות לגילאי 85.


אורך ותוקף הכיסוי הפוליסה משתנה בהתאם לגיל, צעירים למשל זוכים לפוליסות המספיקות לשהייה ממושכת של עד כחצי שנה, אך ככל שהגיל עולה החברות מצמצמות את התקופה אותה הן מוכנות לכסות בביטוח הנסיעות. חלקן יכסו נוסעים מבוגרים יותר רק במהלך 14 הימים הראשונים בחו"ל, חלקן יכסו לחודש ימים, וחלקן ל-45 ימים.


מבוטח אשר נוטל תרופות באופן קבוע צריך לדעת שקים סעיף המצוי בקרבי הפוליסה אשר מסיר מחברות הביטוח את האחריות. מבוטח שכזה שיזדקק לשירותים רפואיים בחו"ל ויבקש החזר הוצאות, יגלה כי הוא איננו מכוסה. כן חשוב לדעת קיימים ביטוחים שכן מאפשרים כיסוי ביטוחי מלא לאנשים בעלי בעיות רפואיות.
עובדה נוספת באותו נושא היא שרוב פוליסות הביטוח אינן מכסות מבוטחים אשר עברו טיפול רפואי בחצי השנה שקדמה לנסיעה. חולים שעברו ניתוח או הלוקים במחלה כרונית צריכים לשים לב לנקודה זו ולחפש את הפוליסה המתאימה עבורם.


אנשים שנמצאים במעקב רפואי לא מכוסים ע"י פוליסת הביטוח! יש לחפש חברת ביטוח שתיאות לבטח אתכם .
מספר חולי לב במדינתו רב, חלקם אף עבר צנתור וכעת נהנה מאייכות חיים טובה, אך במקרה של החמרה כלשהי במצבם הם לא יהיו מכוסים ברוב הפוליסות לנסיעות. מומלץ אם כן לאוכלוסיה עם בעיות לב לבדוק שהביטוח שברשותו אכן מתאים למצבו.


כבר קרו מקרים שבעיה רפואית שצצה בחו"ל הצריכה אשפוז נוסף בישראל . דעו כי רוב הביטוחים לא עברו הרחבה לתרחיש שכזה - ההרחבה שכזו נחשבת לבסיסית ועלותה איננה גבוהה, עד שלפעמים היא איננה כרוכה כלל תשלום נוסף, בקשו אותה מהמבטח במעמד רכישת הפוליסה.
במקרים נדירים יש צורך בהטסה רפואית ממדינה למדינה- פעולה זו עולה עשרות אלפי דולרים ומאד לא נעים לגלות כי הביטוח שברשותכם אינו מכסה אותה, על כן מומלץ לשאול אם הפוליסה המוצעת לכם מעניקה כיסוי להטסה רפואית לישראל, ואם לא, להרחיב אותה או לרכוש פוליסה אחרת תחתיה.


תאונות שמתרחשות בחו"ל מצריכות לעיתים רחוקות חילוץ אווירי או קרקעי, אם בכוונתכם לנסוע לטיולים בעלי אופי אתגרי או לאזורים נידחים ורחוקים מציוויליזציה כדאי שתבטחו את עצמכם בביטוח בריאות לחילוץ רפואי .

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...