ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל  - פוליסה שנתית לאנשי עסקים

מטרתו העיקרית של ביטוח הנסיעות לחו"ל היא להבטיח לכם, אנשי העסקים, את הכיסוי הטוב ביותר בטרם יציאתכם מגבולות הארץ לנסיעות העסקים השונות הכרוכות בעבודתכם היומיומית. כיום, ניתן לקבל ביטוח מעולה ובעלות יחסית מינימלית, ביטוח נסיעות המתאים במיוחד לאנשי עסקים ולנסיעות התכופות שלהם ליעדים שונים בעולם. ביטוח הנסיעות מאפשר לכם לטוס לחו"ל בשקט ובשלווה ולהבטיח את הגעתכם לפגישות העסקים שנחשבות לחלק כל כך משמעותי בעבודה. כמו כן, ביטוח הנסיעות מעניק כיסוי רפואי וכיסוי כספי וכולל בין היתר: אשפוז בבית חולים, חילוץ, פינוי ממקום הפגיעה, תרופות ולעיתים גם הטסה רפואית לישראל במידת הצורך.

מדוע חשוב שאנשי עסקים יקפידו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

אנשי העסקים, לעומת מרבית המטיילים (תרמילאים, מטיילים שנוסעים לפעילויות אקסטרים, טיולי טרקטורונים, אופניים, חופשות סקי וכדומה), אומנם חשופים פחות לסכנות בחו"ל, יחד עם זאת תמיד יכול להיות מצב בו אתם עלולים למצוא את עצמכם נקלעים לסיטואציות לא נעימות בעת השהייה הקצרה בחו"ל, זוהי הסיבה לחשיבות הרבה של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל גם אם מדובר בנסיעה קצרה מאוד ו/או ליעד מוכר וקרוב.

חשוב להדגיש שאותם השירותים המוצעים על ידי חברות ביטוח הינם שירותים שתוכלו לקבל גם לולא הצטיידתם בביטוח נסיעות לחו"ל, אך מכיוון שבמרבית המקרים של פגיעות או בעיות רפואיות בחו"ל ובעיקר כשמדובר במצבי חירום, כל העלויות הכספיות הכרוכות באשפוז, טיפול, חילוץ וכו' יחולו עליכם בלבד ולא מדובר בסכום כספי מבוטל כלל. בעזרת ביטוח הנסיעות לחו"ל וכיסוייו השונים, תזכו לקבל את מיטב השירותים להם חלילה תידרשו במצב של סכנה כלשהי בחו"ל. יתרה מכך, תקבלו גם שירותים משלימים ללא עלות כספית נוספת, כגון: כיסוי למטען שניגנב, כיסוי לנזקים ברכוש וכדומה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...