ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות רונן אקוס. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 052.611.1617

 

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

אחד מהביטוחים שהישראלים פחות מודעים אליו הוא הביטוח הרפואי בחו"ל. כל ישראלי שנוסע לחו"ל למטרת לימודים, טיול, ביקור משפחה או אפילו Relocation, מומלץ מאוד שיעשה ביטוח רפואי מקיף ואיכותי ככל האפשר. הביטוחים הללו הם לא יקרים ובדרך כלל מכילים בתוכם כיסויים רבים וחשובים מאוד. לכן, כאשר אתם נוסעים לחו"ל, בין הזמנת כרטיסי הטיסה, ארגון הגנים לילדים, או החיפוש אחר דירה או מלון, אל תשכחו את הסידור החשוב מכולם - ביטוח רפואי אשר יכסה אתכם במהלך כל שהותכם בחו"ל. 

לישראלים, הרגילים לשלם מחירים נמוכים על רוב הטיפולים הרפואיים בישראל, נושא זה חשוב באופן מיוחד מכיוון שבמדינות רבות, העלות של הטיפולים הללו היא גבוהה למדי - הרבה יותר מאשר בישראל. בארה"ב למשל, כל טיפול רפואי עולה הון תועפות ולא כולם יכולים לעמוד בתשלומים הגבוהים. כך גם במדינות רבות במערב אירופה.

במדינות העולם השלישי לעומת זאת (במזרח אסיה, אפריקה ודרום אמריקה למשל), הטיפולים הם זולים יותר, אך לא תמיד הן ברמה המניחה את הדעת וגם במקרים כאלה ביטוח הרפואי יכול לסייע.

ישראלים זקוקים לביטוח - גם בחו"ל!

כל ישראלי חייב לדעת כי במהלך שהותו בחו"ל, במיוחד כאשר מדובר בתקופה ארוכה, יש מצבים רפואיים רבים שהוא יכול להיקלע אליהם. אסונות, שברים, תאונות, מחלות, טיפולי שיניים, טיפולי פיזיותרפיה, טיפולים משלימים ואפילו סיבוכים בלידה - כל אלה עולים כסף רב, ורק ביטוח רפואי איכותי ומקיף יכסה אתכם במקרה הצורך. זכרו כי כאשר אתם עושים ביטוח רפואי אתם בעצם קונים לעצמכם שקט, שלווה נפשית והכי חשוב - ביטחון כלכלי למהלך כל שהותכם בחו"ל.

מה כולל ביטוח רפואי איכותי?

כמובן שלא מספיק רק לעשות ביטוח, צריך גם שהוא יהיה איכותי ומקיף ככל האפשר ויכלול את כל הכיסויים החשובים. דאגו שהביטוח הרפואי שלכם לא יכלול השתתפות עצמית גבוהה מדי (ועדיף שלא יכלול כלל השתתפות עצמית) ובנוסף לכך יהיו בו כיסויים חשובים כמו טיפולים שונים לילדים, טיפולי חירום לשיניים, מצב רפואי קודם, השתלות, הריון ולידה בלתי תקינים, פינוי חירום רפואי, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים, אשפוזים, אירועי טרור, תאונות אישיות ועוד. ככל שיהיו לכם יותר כיסויים שרלוונטיים אליכם, כך תרגישו בטוחים יותר ולא יהיו הפתעות לא נעימות במהלך השהייה בחו"ל. נקודות חשובות שיש לדאוג לגביהם בפוליסה שלכם - מומלץ שתהיה לכם האופציה לבקר בישראל למטרות רפואיות (במיוחד אם אתם שוהים במדינות עולם שלישי), וכמובן שיש גם לדאוג לשמירה על רצף הזכויות שלכם בישראל.

זכרו כי רק אם תהיה לכם פוליסת ביטוח בריאות המכסה את כל הצרכים הרפואיים שלכם, תרגישו בטוחים ורגועים במהלך כל השהיה שלכם בחו"ל!
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...