ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

הכשרת הישוב חברה לביטוח

הכשרת הישוב חברה לביטוח היא חברה העוסקת בתחומי הביטוח הכללי, הבריאות וביטוח החיים. החברה נרכשה בשנת 2006 על ידי איש העסקים אלי אלעזרא (הבעלים של חברת הליסינג אלבר). החברה היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך של תל אביב.

בין תחומי ההתמחות של החברה - ביטוח כללי (ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי פרט, ביטוחי רכוש, ביטוח חבויות, ביטוחים הנדסיים, ביטוחים ימיים ועוד), ביטוח מנהלים, ביטוחי עצמאיים, ביטוחי בריאות (ביטוח ניתוחים על בסיס פיצוי, גילוי מחלות קשות ומוות, מאבק בסרטן ועוד), ביטוח סיעודי ועוד. החברה, היושבת בתל אביב פועלת בשיתוף פעולה עם למעלה מ- 700 סוכני ביטוח בפריסה ארצית ונחשבת לאחת מעשר חברות הביטוח הגדולות בישראל.

המדובר בחברה איכותית ביותר אשר בנתה את עצמה כחברה "משפחתית" ומגובשת. החברה שמה לעצמה למטרה להוביל את שוק הביטוח בישראל תוך שמירה על יושר, הגינות, שירותיות ואיכות גבוהה. ההון האנושי של החברה הוא איכותי מאוד והיא משקיעה מדי שנה משאבים רבים בפיתוח פוליסות חדשות וייחודיות לקהל הרחב. כל מי שמחפש חברת ביטוח איכותית המעניקה ביטוחי בריאות מגוונים וייחודיים, מוזמן לרכוש ביטוח של הכשרת הישוב חברה לביטוח, באמצעות סוכנויות הביטוח השונות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח