ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות רונן אקוס. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 052.611.1617

 

כיצד נערכים לעבודה בחו"ל בהיבט הביטוחי?

כל מי שנוסע לשליחות בחו"ל חייב לדעת כי יש לו מספר דברים חשובים שהוא צריך לארגן. כמובן שקניית כרטיסי טיסה וארגון מקום מגורים (קבוע או בית מלון) הם סידורים מובנים מעליהם, אך ישנו סידור נוסף שהוא לא פחות חשוב - רכישת ביטוח בריאות מקיף ואיכותי עבור כל המשפחה. אין כל ספק כי זהו אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לארגן לפני נסיעה לחו"ל ארוכה או קצרה ולכל מטרה שיהא. כל אחד יכול להיקלע למצב בריאותי בחו"ל בו הוא זקוק לטיפול רפואי, אשפוז, ניתוח וכו'. במדינות רבות הטיפולים הללו הם יקרים מאוד ולכן מומלץ לעשות ביטוח בריאות פרטי המיועד לנוסעים לחו"ל.

אם אתם נוסעים דרך העבודה - המעסיק צריך לדאוג לכם

רבים נוסעים לחו"ל באופן פרטי לטיול, לימודים או ביקור של משפחה. אך אם אתם נוסעים למטרת עבודה כחלק מ - Relocation מטעם מקום העבודה שלכם, זכרו כי על המעסיק שלכם לדאוג לכם לעניינים רבים, וגם לעניין ביטוח. במקרים רבים המעסיק דואג או עוזר במציאת מקום מגורים, מוסדות חינוך לילדים ועוד, אך גם אם עליכם לדאוג לכל אלה לבד, אל דבר אחד על תוותרו למעסיק שלכם - ביטוח בריאות איכותי! אם אתם נוסעים במסגרת העבודה שלכם, חשוב מאוד שהמעסיק ידאג לביטוח בריאות שכולל את כל הכיסויים החשובים, בין היתר - ניתוחים, השתלות, תרופות, חיסונים, אשפוזים, שיקום, טיפולים פסיכיאטריים, טיפולי שיניים, פיזיותרפיה, מעקב הריון ולידה, ביטוח תאונות אישיות ועוד. עניין זה הוא חשוב מאוד ויכול לחסוך לכם כסף רב והרבה עגמת נפש.

למה עוד עליכם לדאוג?

בנוסף לביטוח הבריאות יש לדאוג לכמה עניינים נוספים - ויזה (במדינות בהן יש צורך בכך), אשרת עבודה, לימוד המנהגים של מדינת היעד, לימוד השפה ועד. מומלץ מאוד גם לברר מראש אודות חוקי הבריאות שרלוונטיים אליכם במדינה אליה אתם נוסעים. חשוב מאוד להקפיד שיהיה לכם את כל המידע בכל דבר הקשור בבריאות על מנת שתדעו כיצד לנהוג בשעת הצורך.

אז זכרו - אל תיסעו לחו"ל ללא ביטוח בריאות שיש בו את כל הכיסויים שרלוונטיים אליכם ושמותאם לכם באופן אישי.

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...