ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

מנורה מבטחים

חברת מנורה נוסדה בשנת 1935 ונחשבת כיום לאחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. על פי נתוני החברה, נתח השוק שלה בתחום הביטוח עומד כיום על כ- 10% מסך הפרמיות הנמכרות בישראל. החברה עברה לא מעט שינויים בשנים האחרונות ובעקבות רכישת קרן הפנסיה הגדולה בישראל (מבטחים), הפכה למעשה מנורה לחברת הביטוח השלישית בגודלה בענף ביטוחי החיים והפנסיה.
נתון זה מציב את החברה במקום החמישי בשוק הביטוח הכללי בישראל. חברת מנורה החזקות בע"מ היא בעלת המניות העיקריות של החברה.

תחומי הפעילות של החברה כוללים את התחומים הבאים - ביטוח חיים, ביטוח כללי, ביטוח בריאות, ביטוח פנסיוני, גמל ועוד. בתחום ביטוח הבריאות יש לחברה פוליסות המעניקות בין היתר ביטוחי בריאות לילדים ונוער, ביטוחי בריאות לכל המשפחה, ביטוחי שיניים, ביטוחי בריאות לעובדים זרים והרחבות נוספות ומגוונות לביטוחי בריאות. במהלך שנות פעילותה בתחום הביטוח תפסה החברה את מקומה כאחת המובילות בישראל וזאת בזכות החוסן הפיננסי הגדול שלה.

מנורה מבטחים אינה תלויה כיום במוסד בנקאי או פיננסי כלשהו, ועוסקת בתחום הביטוח באופן עצמאי תוך התמחות בביטוח ושוק ההון בלבד. החברה נחשבת לבעלת שירות לקוחות איכותי במיוחד הנותנות שירות בכל הקשור לפוליסות הביטוח הרבות והמגוונת של החברה. כל מי שמחפש חברת ביטוח המעניקה ביטוחי בריאות איכותיים, מוזמן לרכוש ביטוח של חברת מנורה מבטחים באמצעות סוכנויות הביטוח השונות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח