ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

האתר מנוהל ע"י סוכנות יוביט ביטוח. אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות לכל סוגי הביטוחים.

להצעה משתלמת חייג/י עכשיו 053-4877821

אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?

ביטוח חיים הינו פוליסת ביטוח אשר אדם רוכש מחברת ביטוח ובמסגרתו מבטיח הוא את התשלום למשפחתו במקרה מוות. סיבת המוות יכולה להיות תאונה, מחלה או נסיבות אחרות. ביטוח זה, המכונה גם פוליסת ביטוח חיים קובע את המבוטח את המוטבים הזכאים לכספי הפוליסה עם מותו של המבוטח.

ישנם מספר סוגים של פוליסות ביטוח חיים בשוק. התשלום למוטבים יכול להיות בדרך של תשלום חד פעמי או במסגרת תשלום חודשי. תשלום חודשי יכול להיות באופן בו המוטב הראשון (לדוגמא, בן זוגו של המנוח) ישולמו כספים מדי חודש עד ליציאתו של המבוטח לפנסיה. כמו כן, ניתן לקבוע כי מוטבים שהינם ילדיו של המבוטח יזכו לתשלומי הביטוח עד הגיעם לגיל מסוים. הכספים משולמים למוטביו של המבוטח כל אימת שהמבוטח נפטר בטרם פקעה תקופת הביטוח.

קביעת סכום הפיצויים בפוליסת ביטוח חיים הינה ללא גבול והדבר נקבע למעשה על ידי הסכמה בדבר הסכום בין המבוטח לבין חברת הביטוח. כמו כן, ניתן לקבל כסף בביטוח חיים ממספר מבטחים שונים (תוך שקיפות בין המבטחים). יש לציין כי במידה וקיימת למובטח עילה לקבלת פיצויים מגורם נוסף (כגון חברת הביטוח של רכב לאחר תאונת דרכים), לא מאבד המבוטח את זכותו לפיצויים במסגרת פוליסת ביטוח החיים. המגבלה היחידה מבחינת קביעת סכום פוליסת ביטוח החיים הינה במקרה של אובדן כושר עבודה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...