ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

אליהו חברה לביטוח

אליהו חברה לביטוח היא חברת ביטוח ותיקה ואיכותית העונה לצרכי הביטוח המגוונים של לקוחותיה בענפים רבים. החברה נוסדה בשנת 1966 על ידי שלמה אליהו שהחל את דרכו בעולם הביטוח כשליח בחברת הביטוח מגדל ומאז עשה דרך ארוכה ומרשימה. אליהו הפך לאיש עסקים העוסק בתחומים רבים ובהם גם חברת אליהו חברה לביטוח, אשר הפכה בתקופה קצרה לחברה מובילה וחשובה.

כיום מוכרת החברה פוליסות בכל ענפי הביטוח, החל בביטוחים כלליים על ענפיו השונים, בביטוחי חיים וכמובן שגם בביטוחי בריאות מגוונים. החברה שוקדת באופן תדיר על פיתוח תכניות ביטוח חדשניות ומקוריות, ובזכות פעילות זו הפכה החברה לגורם משמעותי ומשפיע בתחום ביטוחי הפרט בישראל.

שוק ביטוחי הבריאות השתכלל והתקדם מאוד בשנים האחרונות וזה כמובן בא לידי ביטוי בפוליסות חדשות וייחודיות. בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים, יש לחברה זו מגוון מוצרים איכותיים המעניקים למבוטחים כיסויים רבים מסוגים שונים. בין הכיסויים הנמצאים בפוליסות ביטוח הבריאות של החברה - ניתוחים (כולל אפשרות בחירה בין שיפוי לפיצוי כספי), השתלות בחו"ל, תרופות שלא כלולות בסל הבריאות, טיפולים במחלת הסרטן בטכנולוגיה רפואית מתקדמת, פיצויים במקרה של גילוי מחלות קשות, ביטוחים סיעודיים מגוונים ועוד. כי מי שמחפש פוליסות ביטוח בריאות מגוונות וייחודיות, אליהו חברה לביטוח היא החברה בשבילו.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח