ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

איך בוחרים ביטוח נסיעות?

כל אחד מאיתנו נוסע מדי פעם לחו"ל ויש הכנות רבות שצריך לעשות לקראת כל נסיעה. אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם הוא ביטוח נסיעות איכותי. ביטוח נסיעות כולל בדרך כלל גם מרכיב של ביטוח בריאות וגם ביטוח על הציוד שלכם. המטרה המרכזית של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא לשפות אתכם על כל עניים שקורה לכם בחו"ל - בין אם המדובר בבעיה בתחום הבריאות ובין אם המדובר בגניבה של הציוד שלכם או באיבודו. כאשר עושים ביטוח נסיעות, יש דברים רבים שצריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים את הביטוח. בכתבה זו ננסה לענות על השאלה החשובה - כיצד בוחרים בצורה חכמה ביטוח נסיעות?

על מה צריך לשים דגש כאשר רוכשים ביטוח נסיעות?

יש סוגים רבים של ביטוחי נסיעות כאשר ההבדל ביניהם הוא בדרך כלל סוג הכיסויים שהם כוללים. חשוב לדאוג שמבחינת הביטוח על תחום הבריאות, הפוליסה תכלול את כל הכיסויים החשובים כמו הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות אשפוז, מקרה חירום רפואי, חילוץ ופינוי לבית חולים, טיפולים משלימים, פינוי באמצעות מטוס לישראל, החזר עבור הוצאות על תרופות, טיפולי שיניים ועוד.

אך מלבד הכיסויים הבסיסיים יש דברים נוספים שצריך לדאוג להם כמו הוצאות טיפול במקרי חירום רפואיים והוצאות נלוות להם בחו"ל, תאונות אישיות (כיסוי זה צריך לכלול גם מוות ונכות כתוצאה מתאונה), ביטוח מפני אירועי טרור ועוד. כל אחד צריך להתאים לעצמו את הביטוח על פי צרכיו הרפואיים ולא לרכוש פוליסה כללית מדי שלא בטוח תתאים לרוכש באופן אישי. וכמובן - גם החלק שלא קשור לבריאות הוא חשוב בביטוח הנסיעות.

חשוב מאוד לדאוג שכל הכבודה שלכם תבוטח מפני אבידה וגניבה בסכום הגבוה ביותר האפשרי. עניינים נוספים שיש לשים עליהם דגש הם: קבלת החזר מהביטוח במקרה של קיצור הנסיעה או שינוי מועד החזרה (כלומר החזר של דמי ביטול או שינוי של כרטיס הטיסה), אחריות כלפי צד שלישי (כלומר ביטוח הולם למקרה שתגרמו נזק גוף או רכוש לאדם אחר ועוד. כל הנושאים הללו הם חשובים מאוד בעת בחירת ביטוח נסיעות ויש לתת עליהם את הדעת.

אילו הרחבות כדאי לרכוש?

עניין ההרחבות של ביטוח הנסיעות תלוי כמובן במדינה אליה אתם נוסעים ובמטרת הנסיעה. אם אתם נוסעים לטרק בהרי ההימלאיה כדאי מאוד שתהיו מבוטחים על כך ואם אתם נשים בהיריון כדאי להוסיף הרחבה לביטוח העוסקת בכך. ההרחבות המרכזיות שכדאי לשקול (בהתאם לכל אחד באופן אישי כמובן) הן:

  • הרחבת ילדים - הרחבה זה מכסה את ההוצאות שלכם עבור מקרה של חזרה ארצה של ילד עד גיל מסוים שנקבע בפוליסה (בדרך כלל 14), שנסע למדינה זרה בליווי הוריו ונשאר ללא ליווי מכל מיני סיבות (המכוסות בפוליסה).
  • הרחב היריון - הרחבה המתאימה לנשים בהיריון עד שבוע 32 בדרך כלל (וגם ברוב המקרים רק עד גיל 40). הרחבה זו תכסה נשים בהיריון בגין אירועים רפואיים הקשור להריון.
  • הרחבת ספורט חורף - הרחבה המכסה אתכם מפני פגיעה כתוצאה מפעילות כמו סקי או פעילויות ספורט חורף אחרות. הרחבה זו מתאימה לנוסעים לחופשות סקי למשל.
  • הרחבת ספורט אתגרי - הרחבה זה מכסה אתכם מפני כל נזק בריאותי הנגרם כתוצאה מהשתתפות בספורט אתגרי מסוגים שונים כמו רפטינג, טיפוס הרים, צניחה חופשית, קפיצת באנג'י ועוד.
  • הרחבת איתור וחילוץ - הרחבה חשובה מאוד המכסה את כל ההוצאות שלכם הנגרמות כתוצאה מאיבוד קשר עם בן משפחה הנמצא בחו"ל אשר יש חשש לבריאותו או לחייו.

ישנן הרחבות נוספות וניתן לבדוק אותן באמצעות סוכני הביטוח השונים. זכרו כי מומלץ מאוד להשקיע זמן ומחשבה בבחירת כל פוליסת ביטוח נסיעות. בסופו של דבר ובמקרה הצורך - זה ישתלם לכם!
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...