ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות באסיה

יבשת אסיה היא אחת מהיבשות המתויירות ביותר בעולם. בין אם המדובר בטיול תרמילאים של אחרי צבא להודו, תאילנד או נפאל, נסיעה לצרכי עבודה בוייטנאם או בדרום קוראיה או אפילו לימודים ביפן למשל. ישראלים רבים נוסעים מדי שנה למדינות רבות באסיה כמו הודו, סין, יפן, לאוס, אינדונזיה, הפיליפינים, קמבודיה, דרום קוריאה, מונגוליה, וייטנאם, מיאנמר, מלזיה, נפאל, סינגפור, ירדן, סרי לנקה, תאילנד ועוד. 

בחלק גדול מהמקים מדובר בנסיעה למטרת Relocation, כלומר בנסיעה לכמה שנים. אך גם כאשר נוסעים לטיול של כמה חודשים, מומלץ מאוד לעשות ביטוח בראיות מקיף לפני הנסיעה. לכל יבשת יש את הייחוד שלה, אך הסכנות ביבשת אסיה, בעיקר מבחינה בריאותית הן גדולות למדי - מלריה, טיפוס הבטן, קדחות מסוגים שונים, כל אלה ועוד הן מחלות שעדיין קיימות במדינות רבות באסיה, ופחות מוכרות לאנשים הגרים במדינות מערביות. בכתבה זו עוסקת בביטוח הבריאות שיש לרכוש לפני נסיעה לאסיה.

אז החלטתם לנסוע לאסיה...

יבשת אסיה היא מגוונת מאוד וכולל מדינות מפותחות כמו יפן, טייוואן ודרום קוריאה לצד מדינות עולם שלישי כמו הודו, מונגוליה ונפאל. יש כמובן גם את סין הגדולה שהיא סיפור בפני עצמה, אך בכל מקרה, לאן שאתם לא נוסעים באסיה, חשוב מאוד ואפילו הכרחי לרכוש פוליסת ביטוח בריאות איכותית ומקיפה ככל האפשר. מדינת ישראל אמנם שייכת ליבת אסיה אך נחשבת למדינה מערבית עם שירותי רפואה מתקדמים בעוד ברובן המכריע של מדינות אסיה שירותי הרפואה הם טובים הרבה פחות. רבים מגיעים למדינות אסיה לטיולים, וישנם גם רבים המגיעים לאסיה על מנת לעבוד בתחום ההייטק (למשל בהודו), בתחום השיווק (מכירת תמונות ביפן למשל) ועוד. ישנם גם כאלה שנוסעים לאסיה למטרת לימודים. השכר באסיה הוא בדרך כלל נמוך יותר מאשר באירופה או בארה"ב אך גם יוקר המחייה הוא נמוך יותר ברוב המדינות (לא כולל יפן הנחשבת ליקרה מאוד).

לא לשכוח לעשות ביטוח בריאות כאשר נוסעים לאסיה!

אין ספק כי אחד מהנושאים העיקריים שיש להסדיר לפני נסיעה ארוכה לאחת ממדינות אסיה הוא כל נושא ביטוח הבריאות. אתם לא רוצים להיתקע בהודו עם מלריה וללא ביטוח בריאות שיכסה אתכם... ביטוח הבריאות לאסיה חייב לכלול בתוכו כיסויים הכרחיים כמו השתלות, ניתוחים, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים לילדים, טיפול רפואה משלימה, טיפולים פסיכיאטריים, טיפולי שיניים ועוד. דווקא במדינות עולם שלישי כמו שיש באסיה, כדאי מאוד להתעקש על כמה שיותר כיסויים מכיוון שרמת שירותי הרפואה בחלק מהמדינות הללו היא ירודה למדי ורמת התחלואה לעומת זאת גבוהה. ככל שתהיו מכוסים יותר באמצעות הביטוח שלכם, כך תוכלו להיות שקטים יותר ולישון טוב יותר בלילה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...