ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות באפריקה

יבשת אפריקה היא אחת מהיבשות המרתקות ביותר בעולם, אך כידוע כי גם היבשת בה רמת התחלואה היא הגבוהה ביותר. לכן, חשוב מאוד שכל מי שנובע ליבשת זו, בין אם לתקופה קצרה או ארוכה, יעשה ביטוח בריאות איכותי ומקיף. ישנן מדינות רבות באפריקה, אליהן מגיעים ישראלים מדי שנה, בין היתר - אוגנדה, אנגולה, אתיופיה, סנגל, גאנה, חוף השנהב, רואנדה, טוגו, טנזניה, דרום אפריקה, זימבבווה, זמביה, מאלי, מדגסקר, קונגו, ליבריה, מוזמביק, מרוקו, ניגריה, קמרון, קניה ועוד. 

רוב הישראלים המגיעים לאפריקה מגיעים על מנת לטייל בה או במסגרת של Relocation מטעם העבודה. השהיה ביבשת אפריקה יכולה להיות חוויה מדהימה, אך מצד שני המדובר גם בחוויה לא קלה בכלל. רוב המדינות ביבשת הן מדינות עולם שלישי, שרמת התחלואה בהן גבוהה למדי ורמת שירותי הרפואה נמוכים. הסכנות הן רבות - איידס, מלריה, קדחות מסוגים שונים, שפעת מכל מיני סוגים ועוד. אומרים אפשר לאהוב את אפריקה ואפשר גם לשנוא אותה, אך אי אפשר להישאר אדיש כלפיה. מה שבטוח הוא שלכל הנושא הבריאותי אסור בשום אפו להישאר אדיש. חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאות פרטי לפני שמגיעים ליבשת זו.

אז החלטתם לנסוע לאפריקה...

רוב המדינות באפריקה הן זולות מאוד ויוקר המחיה בהן הוא נמוך למדי, אך במקביל לכך גם המשכורות. בשל המחסור בתשתיות מודרניות בחלקים ניכרים של היבשת, מהווה אפריקה מוקד מרכזי לישראלים העוסקים בפיתוח, בניית כבישים ונדל"ן. משפחות רבות נשלחות למדינות שונות באפריקה על מנת לעבוד בתחומים הללו על ידי חברות ישראליות העוסקות בתשתיות ובפיתוח כבישים. יש גם לא מעט אנשי עסקים המגיעים לאפריקה על מנת למצוא בה הזדמנויות עסקיות בתחומים מגוונים (בעיקר נדל"ן ותשתיות). בנוסף, ניתן לעבוד באפריקה גם במכירות, בתעשיית התיירות ובהוראת אנגלית.

לא לשכוח לעשות ביטוח בריאות כאשר נוסעים לאפריקה!

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם לפני נסיעה ארוכה לאפריקה הוא כמובן ביטוח בריאות לחו"ל מקיף ואיכותי, שיכסה אתכם על כל עניין רפואי אפשרי. אפריקה הוא מקום מועד לפורענות מבחינה בריאותית וניתן לחלות בו במחלות רבות ובתדירות גבוהה יותר מאשר בישראל. ביטוח הבריאות לאפריקה צריך להיות מורכב ממספר כיסויים הכרחיים כמו השתלות, ניתוחים, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים לילדים, טיפולי שיניים, כיסוי תאונות אישיות ועוד. כל אחד צריך להתאים את הביטוח למצבו הבריאותי מכיוון שלא כדאי להיות תקועים באחת ממדינות אפריקה, אפילו לא עם כאב בטן או כאב ראש. על מנת שתוכלו לישון טוב בלילה ולהרגיש בטחון, מומלץ מאוד לעשות ביטוח בריאות פרטי לפני כל נסיעה לאפריקה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...