ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות במדינות שונות

ישנם סוגים רבים של ביטוחי בריאות - ביטוחים אישיים, ביטוחים קולקטיביים דרך מקום העבודה, ביטוחי ילדים, ביטוחים משפחתיים, ביטוחים בארץ וביטוחים בחו"ל. כל ביטוח מתאים לקהל היעד שלו וכל פוליסה צריכה להיות מותאמת באופן ספציפי למבוטח. כאשר מדברים על ביטוחים בחו"ל, חייבים לזכור כי לכל מדינה יש בעיות שונות ודגשים שונים, ולכן חשוב מאוד להתאים את הפוליסה למדינה בה אתם נמצאים. יש הבדל גדול בין ביטוח שתעשו עבור נסיעה לגרמניה לבין ביטוח שתעשו עבור נסיעה לסין למשל. בכתבה זו נפרט אודות נושא חשוב זה.

ביטוחי בריאות לשהייה בארה"ב ובקנדה

בארה"ב אין לאזרחים ביטוחי בריאות מטעם המדינה והם צריכים לעשות ביטוחים פרטיים. כל הנושא הזה הוא נושא כאוב מאוד בארה"ב וישנם רבים שלא יכולים לשלם על שירותי בריאות רבים. חשוב לזכור כי שירותי הבריאות במדינה זו הם יקרים מאוד ואתם לא רוצים להגיע למצב בו תזדקקו לניתוח או אשפוז ולא תוכלו לממן זאת. דווקא במדינות מערביות ובמיוחד בארה"ב, נושא הביטוח הוא חשוב מאוד בשל העלות הגבוהה. חשוב לזכור גם כי בכל מדינה בארה"ב המצב הוא שונה ויש להתאים את הביטוח למדינה אליה אתם נוסעים. דאגו שכל הכיסויים החשובים יהיו בביטוח כי על מה שלא יהיה כלול בביטוח תאלצו לשלם. בקנדה לעומת זאת טיפולים רבים הם בחינם לתושבי המדינה ולעיתים גם לתיירים. מומלץ לעשות ביטוח בריאות איכותי גם עבור קנדה אם כי במדינה זו העלויות של הטיפולים הן נמוכות יותר.

ביטוחי בריאות לשהייה בגרמניה, צרפת אנגליה ועוד...

זכרו כי שירותים רפואיים באירופה הם יקרים מאוד ובמיוחד במדינות מערב אירופה. גם במדינות מזרח אירופה המחירים של שירותי הבריאות עולים עם השנים, אך הם עדיין זולים יותר. בכל מקרה, חשוב מאוד להצטייד בביטוחי בריאות איכותיים ומקיפים כאשר אתם נוסעים למדינות הללו. למרות שהמדובר במדינות מערביות בהן רמת התחלואה היא נמוכה, כדאי מאוד להיות מבוטחים למקרה הצורך. דאגו שכיסויים כמו ניתוחים, השתלות, טיפולי שיניים, טיפולים רפואה משלימה, אשפוזים, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, תאונות אישיות ועוד יהיה בביטוח שלכם לפני נסיעה למדינות אלו.

ביטוחי בריאות לשהייה במדינות עולם שלישי

השהיה ביבשות כמו אסיה, אפריקה ודרום אמריקה היא מהנה מאוד אך יכולה גם להיות מסוכנת. רוב המדינות במזרח אסיה, באפריקה ובדרום אמריקה (וחלק מהמדינות במרכז אמריקה) הן מדינות עולם שלישי, שרמת התחלואה בהן היא גבוהה מאוד ומנגד - רמת שירותי הרפואה נמוכים. אמנם שירותי הבריאות הם זולים יותר מאשר במערב אך לא תמיד הם ברמה מספקת. הסכנות במדינות אלה הן רבות - איידס, מלריה, טיפוס הבטן, קדחת מסוגים שונים, שפעת מסוגים ועוד. גם ההדבקות בשלשולים ושאר בעיות מעיים היא נפוצה מאוד במדינות אלו. לכן - כל נושא ביטוח הבריאות הוא חשוב על אחת כמה וכמה במדינות עולם שלישי וראוי להקדיש לכך זמן ומחשבה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...