ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות פרטי, באיזו חברה כדאי לי לעשות?

רובן המכריע של חברות הביטוח בישראל עוסקות גם בביטוחי בריאות. החברות הגדולות בוודאי עוסקות בכך, וגם חברות ביטוח קטנות נכנסו לתחום הזה בשנים האחרונות. זהו תחום תחרותי מאוד מכיוון שיש מאגר לקוחות אין סופי שכל הזמן מתחדש ושצריך ביטוחי בריאות מסוגים שונים. רוב חברות הביטוח עוסקות בכמה תחומים כמו ביטוחי דירה, ביטוחי רכב, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קרנות גמל, ביטוי נסיעות, ביטוים סיעודיים, ביטוחים כלליים, ביטוחי עסקים ועוד. המגע הישיר שלכם הוא בדרך כלל עם סוכנויות הביטוח אך יש לכם כמובן השפעה גם על החברה דרכה תרכשו את הביטוח. אם יש חברת ביטוח המועדפת עליכם, התעקשו עליה ואל תוותרו על כך.

כמובן שכמו בכל תחום, כאשר אתם בוחרים חברת הנותנת שירות מסוים, חשוב לוודא כי זוהי חברה אמינה, וותיקה, בעלת ניסיון ומוניטין. חשוב מאוד להשוות מחירים כי כאמור, התחרות בתחום היא גדולה. לא תמיד כדאי ללכת דווקא על הביטוח הזול ביותר מכיוון שבמקרים רבים "זול הוא יקר"...
השילוב המושלם הוא ביטוח שיש בו כיסויים רבים ככל האפשר במחירים סבירים לבין חברת הביטוח אמינה, הוגנת ובעלת ניסיון רב שנים. וודאי גם כי חברת הביטוח שבחרתם מקפידה על כל החוקים הרלוונטיים (דיני החוזים, חוק חוזה הביטוח ועוד).

אז היכן כדאי לי לעשות את ביטוח הבריאות?

התשובה לשאלה הזו תלויה בלא מעט פרמטרים. האם אתם עושים ביטוח לעצמכם בלבד או לכל המשפחה? האם דרך העבודה או באופן פרטי? אילו כיסויים אתם צריכים? האם יש כיסויים מיוחדים שאתם זקוקים להם? האם אתם עובדי מדינה? לכל התשובות לשאלות הללו יש השפעה גדולה על חברת הביטוח שתבחרו.

לעובדי מדינה למשל, יש הסדרי ביטוח מיוחדים באמצעות ארגוני העובדים השונים וישנן גם חברות פרטיות רבות (במיוחד בתחום ההייטק) המעניקות לעובדיהן תנאים מצוינים בביטוחי בריאות שונים. אפשר גם כמובן לעשות ביטוח בריאות דרך קופות החולים השונות, אך במקרים אלה יש לוודא כי הן כוללות את כל הכיסויים הרלוונטיים עבורכם. האופציה המקובלת ביותר היא לרכוש את אחד מאין ספור ביטוחי הבריאות של חברות הביטוח השונות, באמצעות סוכנויות הביטוח או באופן ישיר מחברות הביטוח (אופציה זו נדירה יותר).

בין החברות המובילות בשוק אשר עוסקות בביטוח בריאות ניתן למנות את החברות הבאות - כלל, הראל, איילון, ביטוח ישיר, אליהו, מגדל, שירביט, מנורה, AIG, שומרה, דקלה וענבל, אך ישנן חברות רבות נוספות. בכל מקרה, כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח של חברה מסוימת, בררו לעומק מה יש לחברה זו להציע לכם ומהו היתרון שלה מול החברות האחרות בכל הנוגע לכמות הכיסויים, המחיר, גובה ההשתתפות העצמית ועוד.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...