ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות לחו"ל, רשימת הכיסויים

חשוב מאוד לעשות ביטוח רפואי מקיף ואיכותי אם אתם נוסעים לחו"ל, ואין זה משנה לאיזו תקופה אתם נוסעים. גם אם המדובר בכמה ימים בלבד, כדאי שתעשו ביטוח בריאות לחו"ל, ובוודאי אם אתם נוסעים לתקופה ארוכה (למטרת לימודים, עבודה או טיול למשל). לכן, חשוב לזכור כי כל מי שנוסע לחו"ל, אחד מהעניינים החשובים ביותר שיש להסדיר הוא כל נושא הביטוח. אבל לא מספיק לעשות ביטוח, צריך שיהיו בו את כל הכיסויים החשובים. בכתבה זו, נפרט עבורכם את הכיסויים החשובים ביותר שצריכים להיות בביטוח שלכם. כמובן שכל אחד צריך להקפיד להכניס גם כיסויים נוספים שאינם נמצאים ברשימה זו ומתאימים לו באופן ספציפי. על מנת להימנע ממצב לא נעים, הקפידו כי הכיסויים הללו יופיעו בפוליסת הביטוח שלכם!

רשימה חלקית של הכיסויים החשובים:

• השתלות - אל תוותרו על הכיסוי הזה כי זהו תחום יקר במיוחד. אם תהיו בחו"ל ותזדקקו להשתלה כדאי מאוד שנושא זה יהיה כלול בפוליסת הביטוח שלכם.

• אשפוז רפואי - אם ובמהלך השהות שלכם בחו"ל תזדקקו לאשפוז רפואי, חשוב מאוד שתהיו מכוסים על כך. אם הכיסוי הזה יופיע בפוליסה שלכם, חברת הביטוח שלכם תשפה אתכם על ההוצאות הרפואיות שלכם בגין אשפוז רפואי.

• בעיות נפשיות - כיסוי זה לא מתאים לכולם וכל אחד צריך להחליט באופן אישי אם להכניסו. אם יהיו לכם בעיות נפשיות או אפילו דיכאון במהלך שהותכם בחו"ל, הכיסוי יהפוך לחשוב במיוחד.

• הריון ולידה בלתי תקינים - וודאו כי אתם מכוסים גם בעניין חושב זה זה, על מנת שאם במהלך שהותכם בחו"ל תכנסו להריון או חס וחלילה תלדו ויתפתחו בעיות, תהיו מבוטחים.

• פינוי חירום רפואי - אם תזדקקו לפינוי חירום רפואי במהלך שהותכם בחו"ל, כיסוי זה יכסה את ההוצאות שלכם.

• טיפולי רפואה משלימה - תחום מבוקש מאוד, גם בארץ וגם בחו"ל וכדאי מאוד להכניסו לביטוח. במידה ותזדקקו לטיפולים משלימים, כדאי שלא תצטרכו לשלם עליהם מכיסכם הפרטי כי הם יקרים למדי.

• טיפולי פיזיותרפיה - אם תהיו מעורבים במהלך שהותכם בחו"ל בתאונה שבעקבותיה תזדקקו לטיפולי פיזיותרפיה, חשוב מאוד שתהיה מכוסים על כך.

• טיפולי חירום בשיניים - אינכם רוצים להיקלע למצב בו תצטרכו לשלם בעצמכם על טיפולי שיניים דחופים בחו"ל (הם יקרים מאוד ברוב המדינות). במידה ותזדקקו לטיפולים כאלה במהלך שהותכם בחו"ל, כדאי מאוד שתהיו מבוטחים על כך.

ישנם כיסויים נוספים חשובים שמומלץ לכלול בביטוח (למשל מצב רפואי קודם, אירועי טרור, תאונות אישיות ועוד, וכל אחד צריך להתאים לעצמו את הביטוח שמתאים לו בצורה הטובה והאישית ביותר.

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...