ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוחי בריאות לילדים - יש חיה כזו?

מי מאיתנו לא מחפש את שירותי הבריאות הטובים ביותר לילדיו? בבריאות לא חוסכים, כמאמר הקלישאה הידועה, וכל הורה מחפש את הדרך הטובה ביותר על מנת להבטיח לילדיו את הטיפולים הטובים ביותר ולהיות מכוסה על כל צרה שלא תבוא.

ביטוחי בריאות לילדים הם אינם נושא אשר תופס מקום בכותרות, אך חשוב שתדעו מספר עובדות אודות קיומו.

הרצון להימנע מתשלומי פרמיה גבוהים ובלתי נחוצים העלולים להכביד על סל ההוצאות המשפחתי. בפוליסות הבריאות קיימים מרכיבים רבים ומגוונים, והרבה סעיפים קטנים, חוסר הבנה בשעת רכישת פוליסת הבריאות עלול לגרום לעיתים להפתעות בלתי נעימות בזמן אמת.

כותרות העיתונים מסקרות לא אחת משפחות הנאלצות למכור את כל רכושן על מנת להשיג כספים למימון ניתוח חיוני ליקיריהן. האם אותן משפחות פשוט לא השכילו לבטח את עצמן לשעת צרה כזו? האם הן סמכו יותר מדי על ביטוח הבריאות של קופות החולים? או שאולי הן דווקא היו אחראיות ורכשו פוליסת ביטוח עבור ילדיהן אך נפלו קורבן לחוסר הבנה בסיסי בסעיפי אותה הפוליסה?

ביטוח בריאות לילדים, כמו ביטוח בריאות למבוגרים, נערך על מנת למנוע זעזועים בכלכלת המשפחה כתוצאה מאירוע רפואי חריג. לכן, יש לבחון האם הפוליסה נותנת תשובה ראויה וכוללת בעת מחלה ובפרט בעת מחלה קשה של אחד מבני המשפחה. מהן הסכנות העלולות לצוץ? מה נחשב ל"אירוע" חריג? כפי שאתם וודאי יודעים קיימים כיום שלושה ספקי ביטוח בריאות: ביטוחי קופות החולים אשר מחויבות לסל הבריאות, ביטוחי בריאות משלימים בקופות החולים (שב"ן) - שהם בגדר ביטוחי רשות וביטוחי בריאות פרטיים בחברות ביטוח. בין שלושת המבטחים קיימת חפיפה בחלק מהכיסויים. כך קורה שלמעשה קיימת תופעה של רכישת מוצר ביטוחי שלוש פעמים, דבר המייקר את הפרמיה.

כיצד ניתן אם כך לרכוש פוליסת בריאות טובה, לחסוך חפיפה וזאת מבלי לוותר על כיסוי הכולל את כל הסעיפים שהוזכרו כאן?

רוב הפוליסות המוצעות בחברות הביטוח הן פוליסות שיפוי. כשמתעורר צורך בניתוח משפה חברת הביטוח את המבוטח, כלומר, חברת הביטוח משלמת את ההוצאות בגין הניתוח לכל הספקים: רופאים, חדרי ניתוח וכו'.

בכל המקרים בהם למבוטח קיימים שני ביטוחי רשות הן בקופ"ח והן בחברת ביטוח, המבוטח מפוצה באופן חלקי או אינו מפוצה כלל בגין כפל הביטוח!

מה הפיתרון? אפשר לרכוש בנוסף לביטוח משלים בקופ"ח פוליסת פיצוי לכל הניתוחים המבוצעים באופן פרטי.

בפוליסת פיצוי יקבל המבוטח תמיד פיצוי מלא עבור כל ניתוח, גם בעת שינותח במסגרת הביטוח המשלים או במסגרת סל הבריאות!

פוליסת הפיצוי חלה אך ורק, כאשר לשאר הסעיפים הפוליסה הנה פוליסת שיפוי, מה שחוסך עלויות מיותרות ויחד עם זאת נותן את הביטחון הדרוש.

כמו כן, כדאי להדגיש כי פוליסות אשר מתיימרות להיות ייחודיות בנושא ילדים אינן אלא גימיק שיווקי. פוליסת בריאות המשותפת לכל המשפחה היא טובה בהחלט גם לילדים ובפרט שכל התנאים שהוזכרו לעיל יכללו בה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...