ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות פרטי, מה זה ולמי זה מתאים?

כל אזרח במדינת ישראל מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי של המדינה המעניק לו סל שירותים רפואיים על פי המפורט בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. אך האם הביטוח הזה מספיק? התשובה לכך היא - בוודאי שלא! כל אחד מאיתנו, מומלץ מאוד שיהיה לו גם ביטוח בריאות פרטי שישלים את כל מה שחסר בביטוח של המדינה. ישנן כיום חברות רבות העוסקות בתחום ביטוח הבריאות, אשר הפך לתחרותי מאוד בשנים האחרונות.

אז למי מתאים ביטוח בריאות פרטי. התשובה היא - לכולם! גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, רווקים ונשואים, דתיים וחילוניים, יהודים וערבים, כולם צריכים ביטוח בריאות פרטי איכותי ומקיף, על מנת שכל הצרכים הרפואיים שלהם ייענו בעת הצורך. מטרתו של ביטוח הבריאות הפרטי הוא בראש ובראשונה לענות על צורך שקיים באוכלוסיות רבות שהביטוח של המדינה פשוט לא מספיק להם. הביטוח הפרטי נותן מענה רפואי הולם בעת מחלה או בעת אירוע רפואי שאין לו כיסוי במסגרת הביטוח הממלכתי, ושאינו כלול בסל הבריאות.

מה ההבדל בין הביטוח של המדינה לביטוח פרטי?

אין כל ספק כי הביטוח שאנו מקבלים מקופות החולים הוא ביטוח טוב, אך הוא בוודאי שאינו כולל את כל מה שנדרש לרובנו. סל שירותי הבריאות של קופות החולים השונות הוא בסיסי מאוד ולא מכסה מצבים רפואיים רבים. גם הביטוחים המשלימים של קופות החולים לא תמיד מספיקים ולכן יש צורך בביטוח בריאות פרטי שישלים את החסר. זהו צורך אמיתי שנוצר והביא לכך שחברות ביטוח רבות עוסקות בו ומוכרות ביטוחים מסוגים שונים לכלל האוכלוסייה. מדי שנה מוציאה המדינה עוד ועוד טיפולים ותרופות מסל הבריאות וזאת דווקא במקביל לעלייה בתוחלת החיים, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות הרבות של העשור האחרון. הביטוחים הפרטיים השונים מכסים תחומים שלמים שכמעט ולא קיימים בביטוח הממלכתי כמו השתלות, ניתוחים מסובכים, השתלות, ביטוח סיעודי, תרופות שאינן מצויות בסל התרופות, טיפול במחלות אקוטיות, תרופות חיוניות רבות ועוד.

לכל אחד מאיתנו מומלץ לרכוש ביטוח בריאות פרטי!

אז אחרי שהבנו שהשירותים הרפואיים בישראל לא תמיד נותנות לנו את כל מה שאנחנו צריכים, נשאר לנו רק פתרון אחד - להשלים את החסר עם ביטוח בריאות פרטי איכותי. כך, במידה ותזדקקו להשתלה נדירה או לניתוח מסובך בחו"ל למשל, תהיה מכוסים. גם אם תזדקקו לתרופות שאינן בסל הבריאות או לטיפול פסיכיאטרי ממושך - תהיו מכוסים. והדוגמאות הן רבות. ביטוח בריאות פרטי הוא הפתרון שלנו לכל אלה, והוא המאפשר לנו לישון בשקט בלילה. ביטוח בריאות פרטי יכול להציל את חיינו - פשוטו כמשמעו!

חשוב מאוד כמובן, לפני שעושים ביטוח פרטי, להשוות מחירים, לקבל את כל המידע הדרוש (והאמין ביותר), ורק אז לרכוש את הביטוח המתאים לכל אחד ואחת.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...