ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות איכותי, מה הוא כולל?

חשוב לזכור כי המטרה העיקרית של ביטוח הבריאות הפרטי היא לספק לנו מענה רפואי הולם שאין אנו מקבלים אותו מהביטוח של המדינה. לכן, ביטוח בריאות איכותי חייב לכלול את כל מה שמציע הביטוח של המדינה, וחשוב מכך - את כל מה שאין בו! חוק ביטוח בריאות ממלכתי נכנס לתוקפו בשנת 1995 ומאז מתנהל לגביו ויכוח ציבורי סוער. האם הוא באמת נותן לנו את כל מה שאנחנו צריכים? עם השנים התברר שהתשובה לכך היא שלילית. החוק אמנם הביא לאחידות ולשוויון יחסי בכל הקשור לשירותי הבריאות שכולנו מקבלים מקופות החולים, אך עדיין, חסרים בו כיסויים רבים מאוד.

אילו כיסויים חייבים להיות בביטוח הבריאות שלכם?

אין כל ספק כי ביטוח בריאות איכותי חייב לכלול את כל מה שאין ביטוח הבריאות של המדינה (וזה לא מעט...). חשוב מאוד שכל אחד מאיתנו יהיה מכוסה מכל הכיוונים, וזה אומר שככל שבביטוח הפרטי יהיו יותר כיסויים רלוונטיים (שאין בביטוח של המדינה) כך הוא טוב יותר עבורכם. ביטוח בריאות פרטי איכותי יחסוך לכם בעתיד, במידת הצורך, כסף רב.

בין התחומים שחייבים להופיע בכל ביטוח שתרכשו ניתן למנות את התחומים הבאים - כל תחום הניתוחים הכולל כיסוי מלא של ניתוחים, ניתוחים בחו"ל, ניתוחים נדירים ועוד, השתלות איברים, טיפולים רפואיים מיוחדים אשר אפשר לקבל אותם רק בחו"ל, טיפולי שיניים, טיפולים משלימים, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים מגוונים לילדים, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, ניתוחים המתבצעים בטכנולוגיות חדישות, ביקור רופא פרטי 24 שעות ביממה, חיסונים מסוגים שונים והרשימה עוד ארוכה. ישנם גם לא מעט כיסויים אשר הופכים למשמעותיים במיוחד כאשר אתם נמצאים בחו"ל כמו אשפוז רפואי, מצב רפואי קודם, אשפוז בחדר מיון, בדיקות רפואיות אבחנתיות, ביקור אצל רופא, הריון לא תקין, מעקב רפואי לתינוק, פינוי חירום רפואי, תאונות אישיות, כיסוי לתאונות ועוד.

אל תוותרו על הכיסויים הללו!

הכיסויים הם רבים ומגוונים וכל אחד צריך לוודא שמה שחשוב לו נמצא בביטוח הבריאות.
זכרו תמיד, כי רק עם ביטוח בריאות המכסה את כל הצרכים הרפואיים שלכם, תרגישו בטוחים ורגועים גם בשגרה, ובשעת חרום תדעו שאתם מכוסים מכל הכיוונים האפשריים. חשוב לשים לב למה מיועד הביטוח - לשהייה בישראל? לנסיעה ארוכה לחו"ל? לנסיעה קצרה לחו"ל לטיול? לתקופה של לפני ההיריון? שימו לב שבביטוח שרכשתם יהיו כל הכסויים שאתם זקוקים להם ואשר רלוונטיים למקרה הספציפי שלכם.

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...