ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח חיים, מה זה?

ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר שיש לעשות. במקביל חיסכון לפנסיה (באמצעות קרן פנסיה או ביטוח מנהלים), כדאי מאוד שתבטחו את עצמכם, גם מפני מקרה של מוות. רק ביטוח חיים איכותי ומקיף, יאפשר לשארים שלכם (בן או בת הזוג והילדים), להמשיך לשמור על אותה רמת החיים גם לאחר מותכם. סכום קטן שתשימו כל חודש בצד, יאפשר למשפחה שלכם לקבל קצבה חודשית שתענה על הצרכים שלהם במקרה של מוות שלכם. חשוב להדגיש כי ביטוח חיים אינו מבטח רק מפני מוות. ניתן להוסיף לו גם מרכיבים של אובדן כושר עבודה, ביטוח מפני מחלות קשות, ביטוח מפני נכות כתוצאה מתאונות ועוד. אם אתם רוצים לספק בטחון כלכלי למשפחה שלכם לאחר מותכם (או לאחר שלא תוכלו או לעבוד מסיבות שונות) - ביטוח חיים הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

אילו סוגי ביטוחי חיים קיימים?

כאשר אתם רוכשים ביטוח חיים, זכרו כי עליכם לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר. ביטוח החיים הנפוץ ביותר הוא ביטוח ריסק, הנחלק לשנים - ריסק טהור וריסק עם מרכיב של חיסכון. בביטוח הריסק הטהור אין מרכיב של חסכון והשארים שלכם יקבלו את כספי הביטוח רק במקרה של מותכם. כלומר - ביטוח זה מעניק לבן או בת זוגכם (או לילדים) קצבה רק לאחר מותכם ובמהלך תקופת הביטוח בלבד. מומלץ מאוד להוסיף לביטוח הריסק גם מרכיב של חיסכון בו אתם גם שמים סכום מסוים בצד מדי חודש.

ריסק עם חיסכון הוא יקר יותר מריסק טהור מכיוון שהוא משלב בין התגמולים שמקבלים לאחר מותכם לבין חיסכון הניתן לכם או לשארים שלכם בגיל הפרישה. ברוב ביטוחי המנהלים זהו המסלול המקובל. לרוב המכריע של ביטוחי החיים ניתן להוסיף גם מרכיב של ביטוח אובדן כושר עבודה למקרה של תאונה, פציעה, או כל בעיה בריאותית(המצוינת בפוליסה) אשר בעקבותיה לא תוכלו לעבוד יותר בצורה מלאה (ויגרמו לכם נזקים כספיים עקב כך). כיסויים נוספים שניתן להוסיף לביטוח הם ביטוח מפני תאונות, ביטוח מפני מחלות קשות ועוד. ניתן לרכוש ביטוח חיים המעניק כיסוי לתקופה מסוימת או ביטוח המעניק כיסוי לכל החיים.

מי יכול לרכוש ביטוח חיים?

כל אחד ואחת מכם יכולים לרכוש ביטוח חיים על מרכיביו השונים באופן פרטי מחברות הביטוח או באמצעות מקום העבודה. כמובן שמומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים לפני שבוחרים בביטוח חיים מסוים. אם כבר יש לכם ביטוח מנהלים מהעבודה, מומלץ מאוד לבדוק אם יש בו מרכיב של ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה ואם לא - לבקש מהמעסיק להוסיף מרכיבים אלו. חשוב מאוד שכל אחד יתאים את הביטוח שלו לצרכים האישיים שלו, על פי מצבו האישי, גילו, תחביביו, עיסוקו וכו'. זכרו כי בביטוחי חיים אין גבול עליון לסכום הפיצויים שאפשר להגדיר בפוליסת הביטוח.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...