ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, למי זה מתאים?

כל אחד מאיתנו, חושב מדי פעם על היום בו הוא ילך לעולמו. המחשבה הזו היא מפחידה ואנו מעדיפים להימנע ממנה, אל לעיתים היא בכל זאת עוברת לנו בראש. מי ידאג למשפחה שלנו? ממה הם יתקיימו? האם לילדים שלנו יהיה את כל מה שהם צריכים? כל השאלות הללו הן שאלות חשובות שצריך לתת עליהן את הדעת. ומה אם מקרה בו ניפצע או נחלה ולא נוכל לעבוד יותר? גם על זה צריך לחשוב. על מנת להשאיר את הדאגות הללו מאחור, ניתן לעשות ביטוח חיים, שיעניק לקרובינו (בדרך כלל בן או בת הזוג והילדים) סכום מסוים לאחר לכתנו. לביטוח החיים ניתן גם להוסיף מרכיב של אובדן כושר עובדה, למקרה בו לא נוכל לעבוד (או נוכל לעבוד בצורה חלקית בלבד) בשל תאונה או מחלה. ובמילים אחרות - כל מי שדואג לעתיד של משפחתו, ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה יכול להתאים לו בהחלט.

איך זה עובד?

כל אחד מכם יכול לרכוש ביטוח חיים באופן פרטי מחברות הביטוח הרבות העוסקות בתחום. חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של ביטוחי חיים הכוללים מגוון כיסויים כמו ביטוח למקרה מוות, ביטוח מחלות, ביטוח תאונות, ביטוח אבדן כושר עבודה ועוד. כל מ שצריך לעשות זה לבחור את סוג הביטוח, את הכיסויים שיהיו בו ולפנות לסוכן ביטוח. חשוב להדגיש כי יש לבחור ביטוח חיים איכותי, שיענה על כל הצרכים שלכם ושל משפחתכם, הן במקרה של מוות והן במקרה של אובדן כושר עבודה.

במקרים רבים, ביטוח המנהלים שלכם יכלול גם מרכיב של ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה. אם יש לכם ביטוח מנהלים דרך העבודה, וודאו שיש בו גם מרכיב של ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה. אם אתם עומדים לרכוש ביטוח מנהלים (כשכירים או כעצמאיים), מומלץ מאוד לכלול בתוכו גם מרכיבים אלו. כמובן שמומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע באשר לסוג הביטוח ולמרכיבים שבו. ישנם כמה סוגים של ביטוחים (ריסק טהור, ריסק עם מרכיב של חיסכון ועוד), וכל אחד צריך להתאים לעצמו את הביטוח הטוב ביותר עבורו, על פי מקצועו, תחביביו, אורח החיים שלו, גילו, מינו ועוד.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...