ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח מנהלים, למי זה מתאים?

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים? קופת גמל או קרן השתלמות? את ההתלבטויות הללו כולם עוברים ולא רק אתם... התשובה לשאלה למי מתאים ביטוח מנהלים היא פשוטה למדי - לכל מי שחושב על העתיד הרחוק שלו! אם אתם רוצים לשמור על רמת החיים שלכם גם בגיל הזהב, אתם חייבים לחסוך כספים בצד לימים האלה, ורצוי כמה שיותר. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לחיסכון היא באמצעות ביטוח המנהלים, שלא כשמו - מתאים לכולם ולא רק למנהלים.

למה דווקא ביטוח מנהלים?

בהתלבטות בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים, רבים בוחרים באופציה של ביטוח מנהלים בשל היתרון המרכזי של אפיק זה - רמת הוודאות. ביטוח מנהלים הוא חוזה לכל דבר ביניכם לבין חברת הביטוח, ובניגוד לקרנות הפנסיה, קשה מאוד (וכמעט בלתי אפשרי) לשנות את התנאים של הביטוח. זהו כמובן יתרון גדול, מכיוון שכבר בעת רכישת הביטוח, תוכלו לדעת מראש במידה גבוהה של וודאות, אילו סכומים יצטברו לכם בקופת החיסכון ומה יהיה הגדול של הקצבה החודשים שתקבלו. כמובן שהנתונים הללו תלויים בגורמים נוספים כמו מצב המשק, מצב הבורסה, המדד ועוד, אך את התנאים הבסיסיים של ביטוח המנהלים כמעט ולא ניתן לשנות.

לכן, כל אחד שחושב על העתיד, בין אם הוא שכיר או עצמאי, ביטוח מנהלים יכול להתאים לו. אם אתם עצמאיים, תאלצו לחסוך בעצמכם, אך אם אתם שכירים, ביטוח המנהלים ניתן במקרים רבים על ידי המעסיק כחלק מתנאי ההעסקה. בדרך כלל, למי שיש ביטוח מנהלים מהעבודה, ההפרשה תהיה 5% מצד העובד והמעביד לצרכי חיסכון לפנסיה (ועוד אחוז מסוים לצרכי פיצויים. אם אתם שכירים ואין לכם ביטוח מנהלים, מומלץ מאוד לבקש מהמעסיק את ההטבה הזו, גם אם אתם נמצאים במקום העבודה כבר מספר שנים. אמנם הנטו שלכם יקטן, אך בטווח הארוך זה יהיה לטובתכם מכיוון שהחיסכון שלכם לפנסיה יגדל בצורה משמעותית. חשוב לזכור כי ככל שתתחילו לחסוך מוקדם יותר, הסכום שתצברו יהיה גדול יותר, ולכן מומלץ לרכוש ביטוח מנהלים בגיל מוקדם ככל האפשר. לפני שבוחרים ביטוח שכזה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים - מה עדיף לכם?קרן פנסיה, כיצד בוחרים?
ביטוח מנהלים, למי זה מתאים?חוק פנסיה חובה
ביטוח מנהלים, מה זה?ביטוח פנסיוני, למי זה מתאים?
מהי קרן פנסיה?