ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות אישי

כל מי שנוסע לחו"ל חייב לדאוג לעניינים רבים כמו כרטיסי טיסה, מקום לינה, חיסונים (אם צריך), רישיון נהיגה בינלאומי ועוד. אך מה עם כל העניין הביטוחי? רבים נוהגים לזנוח את התחום הזה ולא בצדק. רכישת ביטוח לפני נסיעה לחו"ל היא אחד מהעניינים הראשונים והחשובים ביותר שיש לדאוג להם. רבבות ישראלים יוצאים לחו"ל מדי שנה ורבים מהם רוכש ביטוח נסיעות אישי לפני הנסיעה. חשוב מאוד להתאים באופן אישי את הביטוח לצרכים של המבוטח.

מהי החשיבות של ביטוח נסיעות אישי?

הישראלים אוהבים מאוד לנסוע לחו"ל ולמטרות רבות ומגוונות - נסיעות עסקים, טיולים, נסיעות לצרכי לימודים, נופשונים ועוד ועוד. לא תמיד הביטוח הסטנדרטי שלכרטיס האשראי יענה על כל הצרכים של הנוסעים ולכן מומלץ לרכוש גם ביטוח נסיעות מותאם אישית. אז בין אם אתם נוסעים לסוף שבוע בלונדון, טרק בנפאל, נסיעת עסקים במוסקבה או טיול שורשים ברומניה, זכרו כי ביטוח הנסיעות שתרכשו יכסה אתכם מפני בעיות בריאות שתתקלו בהן וגם מפני גניבה או אובדן של המטען שלכם. חשיבות ביטוח הנסיעות היא גבוהה מאוד ויש לתת על כך את הדעת. כמובן, שבשל ההבדל בין המדינות השונות, חשוב מאוד להתאים את הביטוח ליעד אליו אתם נוסעים. איש עסקים שנוסע למוסקבה לשלושה ימים צריך כיסויים שונים מאשר מטייל צעיר שנוסע להודו לחודשיים.

מה כולל ביטוח נסיעות אישי איכותי?

על מנת שביטוח הנסיעות יענה על כל הצרכים שלכם חשוב מאוד שהוא יהיה מותאם לכם באופן אישי, על פי היעד ומטרת הנסיעה שלכם.בכל הקשור לפן הבריאותי - חשוב שכיסויים כמו אשפוזים, ניתוחים, פינוי לבתי חולים, תרופות, המשך טיפול בישראל, תאונות אישיות ועוד, יופיעו בביטוח. גם ביטוח המטען צריך להיות גבוה ככל האפשר ומומלץ להכניס גם כיסוי מפני פגיעה בצד שלישי ועוד. וכמובן, כל אחד יכול להוסיף הרחבות על פי המקרה הפרטי שלו. ישנן הרחבות חשובות מאוד כמו ביטוח נסיעות לנשים בהריון (בדרך כלל עד שבוע 32 ועד גיל 40). הרחבה זו תכסה נשים בהיריון בגין אירועים רפואיים הקשור להריון כמו לידה מוקדמת, דימומים, צירים מוקדמים או סיבוכים אחרים. הרחבות נוספות הן הרחבת ילדים, הרחבת ספורט חורף, הרחבת ספורט אתגרי, הרחבת איתור וחילוץ ועוד.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...