ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות בחו"ל לחולי סרטן

האם קיים ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חולי סרטן?

עד לא מזמן חברות הביטוח לא הסכימו לבטח ולכסות את כל ההליכים הרפואיים המקיפים עבור מאות אלפי הישראלים שחלו במחלת הסרטן והיו מעוניינים לטוס לחו"ל. לצערנו הרב, עם השנים לוקים יותר ויותר ישראלים במחלת הסרטן. עד לא מזמן חברות הביטוח לא כללו ביטוחי נסיעות ספציפיים לאנשים החולים במחלה זו ולא העניקו ביטוח מקיף הכולל כיסוי רפואי הולם. כתוצאה מכך, ישראלים רבים ויתרו על החלום הגדול ועל הנסיעה לחו"ל שתכננו, ואילו אחרים בחרו לקחת סיכון ולטוס ללא ביטוח נסיעות מקיף הכולל כיסוי בריאותי נאות עבור המחלה. חשוב לציין כי מדובר בסיכון רציני, שכן עבור כל תרחיש בריאותי שיכול לקרות בזמן הנסיעה, ידרשו החולים בהוצאת סכומים גבוהים של כסף, סכומים אותם לא היו נדרשים להוציא במידה והיו נוסעים עם ביטוח נסיעות מקיף המותאם במיוחד למחלת הסרטן. למרות זאת, בשנים האחרונות חברות הביטוח כן מציעות ביטוחי נסיעות המותאמים במיוחד לחולי הסרטן ועכשיו גם חולי הסרטן יכולים לטוס ולהינות בחו"ל כמו כולם ומבלי לחשוש מכל בעייה רפואית אליה הם יכולים להיקלע בזמן שהייתם בחו"ל וכמובן, מבלי לדאוג להוצאות כספיות מיותרות ותהליכים מסובכים מאוחר יותר.

ביטוח הנסיעות לחו"ל והכיסוי למחלת הסרטן

ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל תוספת כיסוי לחולי סרטן מקנה לחולי הסרטן הישראלים אפשרות לטוס לחו"ל כמו כולם, ללא כל דאגה להחמרה במצבם הבריאותי, שכן הכיסוי הינו מקיף וביטוח הנסיעות כולל טיפול חירום או מתן עזרה ראשונה למבוטחיו. בנוסף ביטוחי הנסיעות לחו"ל עבור חולי הסרטן מכסים גם את הוצאות נסיעת החירום בחזרה לישראל במידת הצורך או במידה ויחול שינוי פתאומי והרעה במצב בריאותם, בעקבות מחלת הסרטן.

אם כן, אם הינכם סובלים ממחלת הסרטן או מכל מחלה אחרת, חשוב לזכור לציין אצל חברות הביטוח ממה בדיוק אתם סובלים ומהן מגבלותיכן הרפואיות. סוכן הנסיעות ידאג להתאים באופן אופטימאלי את ביטוח הנסיעות המושלם עבורכם, ביטוח נסיעות שיעניק כיסוי הולם למחלה ממנה אתם סובלים ויאפשר לכם ליהנות מהחופשה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...