ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות לחו"ל, מה זה?

מי מאיתנו לא נוסע מדי פעם לחו"ל? זו יכולה להיות נסיעה קצרה או נסיעה ארוכה, אך כל נסיעה טומנת בחובה גם לא מעט סיכונים. וכאשר יש סיכון, ניתן גם לבטח אותו וכאן נכנס לתמונה ביטוח הנסיעות לחו"ל. ההכנות לכל נסיעה מחוץ לגבולות המדינה ה רבות וחשובות - הזמנת כרטיסי הטיסה, ארגון מקום המגורים או בית המלון במדינת היעד, מציאת גנים ובתי ספר לילדים (כאשר נוסעים לתקופה ארוכה כל המשפחה) ועוד. אך אסור לשכוח את אחד מהסידורים החשובים ביותר - ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל גם ביטוח בריאות מקיף ואיכותי. המטרה המרכזית של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא לפצות או לשפות אתכם עבור כל צרה, נזק או בעיה בריאותית שיכולה לקרות לכם במהלך שהותכם בחו"ל. ביטוח הנסיעות הוא לאו דווקא ההוצאה הגדולה ביותר שתוציאו (כרטיס טיסה עולה הרבה יותר למשל), אך זוהי ללא ספק אחת מההוצאות החשובות ביותר. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים בחו"ל, מומלץ מאוד לעשות ביטוח נסיעות לפני כל יציאה מהארץ, גם אם מדובר בנסיעה ליום אחד בלבד (ובוודאי כאשר מדובר בנסיעות ארוכות יותר).

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל איכותי ומקיף?

ביטוח נסיעות לחו"ל חייב לכלול את כל הכיסויים הדרושים לכם על מנת שתהיו מבוטחים על כל צרה שיכולה ליפול עליכם במהלך שהותכם במדינה הזרה. כמובן שהחשוב מכל הוא להיות מכוסים בכל הקשור לצד הרפואי והבריאותי. פוליסת הביטוח שלכם צריכה לכלול כיסויים כמו תאונות אישיות, הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות אשפוז, מקרה חירום רפואי, חילוץ ופינוי לבית חולים, קבלת טיפול רפואי במקרה של מחלה או פציעה, פינוי באמצעות מטוס לישראל, החזר עבור הוצאות על תרופות, טיפולי שיניים, טיפולים משלימים ועוד. אל תוותרו על כל אלה מכיוון שכל כיסוי כזה יכול לחסוך לכם הרבה כסף בשעת חרום או כאשר נתקלים בבעיה רפואית בחו"ל. החלק השני, והחשוב גם הוא של הביטוח עוסק בכל הקשור לביטוח המטען שלכם ומטרתו לבטח אתכם מפני אבידה או גניבה של החפצים שלכם, גם החפצים הפשוטים והיום יומיים (בגדים, מכשירי אלקטרוניקה וכו') וגם כמובן החפצים יקרי הערך שלכם (כמו תכשיטים למשל, מצלמות יקרות, מחשבים וכו').

מתכננים נסיעה לחו"ל? לא לשכוח לעשות ביטוח נסיעות!

חשוב מאוד לוודא לפני הנסיעה שהביטוח אכן מכסה את כל הצרכים שלכם. ברוב כרטיסי האשראי יש ביטוח נסיעות, אך חשוב להדגיש כי זהו ביטוח שלא תמיד מספיק ולעיתים כיסויים חשובים נשארים מחוץ לפוליסה. לא מומלץ להסתפק בביטוח של כרטיס האשראי, גם לא בנסיעות קצרות ובוודאי שלא בנסיעות ארוכות. על מנת להתאים את ביטוח הנסיעות לצרכים הספציפיים שלכם רצוי שתשאלו את עצמכם מספר שאלות, למשל:

• מהו המצב הבריאותי שלכם?
• לכמה זמן אתם נוסעים ולאן?
• לאן אתם נוסעים (האם למדינות עולם שלישי או למדינות מערביות)?
• האם יש לכם מחלות או בעיות רפואיות מיוחדות?
• אילו דברי ערך אתם לוקחים אתכם?
• מהי מטרת הטיול או הנסיעה שלכם?
• האם בטיול או בנסיעה שלכם הוא יש אלמנטים מסוכנים?
• האם אתם הולכים להשתתף בספורט אתגרי מסוג כלשהו במהלך הטיול (כמו צניחה, רחיפה וכו')?
• האם את בהיריון?

שאלות אלה ועוד יעזרו לכם לבחור את ביטוח הנסיעות המתאים לכם ביותר. לא מומלץ לסמוך על המזל ולומר "לנו זה לא יקרה...". ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכרחי עבוד כל מי שרוצה ליהנות מהשהייה שלו בחו"ל ולנסוע ללא דאגות מיותרות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...