ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות לחו"ל טרקים - ביטוח רפואי

ביטוח נסיעות לטיולים הכוללים טרקים 

"טרק" הוא בעצם מסלול הכולל טיול רגלי בין מספר שעות ועד למספר ימים. אורכו של הטרק נקבע לפי המסלול הנתון, האיזור וקצב הליכתו של המטייל. קיימים טרקים של יום אחד או טרקים ארוכים יותר. הטרקים התחבבו מאוד על המטיילים הישראלים ובעיקר על החיילים המשוחררים שטסים לטיול הארוך אחרי הצבא. בטרקים פוגשים הישראלים תרמילאים רבים ממדינות זרות, נחשפים לנופים עוצרי נשימה, מטפסים על הרים, מגיעים למקומות מעניינים מבחינה גאוגרפית או מבחינה תרבותית, נחשפים לעתיקות ועוד. לפעמים אפילו קופצים קפיצת באנג'י במהלך הטרק!

למרות החווייה המדהימה, קרו הרבה מאוד מקרים של פגיעות, פציעות ואפילו אובדן בנפש במהלך טרקים למיניהם בחו"ל. מרבית הטרקים דורשים יכולות פיזיות מהמטיילים ולא כולם עומדים בדרישות אלו, בנוסף תנאי השטח מקשים על התאקלמותם של חלק מהאנשים וסכנות רבות עלולות לצוץ במהלך הטרק, כגון: התייבשות, אי התמצאות, גניבות ורציחות באיזורים לא מוכרים, החלקה וכו'. לכן, לאלו מכם המעוניינים לכלול בטיול שלהם טרקים, מומלץ מאוד להצטייד בביטוח נסיעות המותאם באופן ישיר לטיולי טרקים בחו"ל. ביטוחי נסיעות רגילים לא מכסים פעילויות שכאלו ולכן חשוב מאוד לא לשכוח לקנות ביטוח נסיעות אשר יותאם באופן ספציפי לטיול אותו אתם מתכננים, לטרקים שתכללו בו, למצבכם הרפואי ולמשך השהות שלכם בחו"ל.
 

לכן, חשוב מאוד לוודא שביטוח הנסיעות שרכשתם יכסה כל טיפול רפואי שיידרש במידת הצורך, חילוץ, אשפוז והטסה לבית חולים או לישראל.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...