ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות, למי זה מתאים?

כולנו נוסעים מדי פעם לחו"ל וכולנו יכולים להיתקל בחו"ל בבעיות כמו גניבה, אובדן הציוד שלנו או בעיות רפואיות מסוגים שונים. לכן, התשובה לשאלה מי צריך ביטוח נסיעות פשוטה למדי. כל מי שנוסע לחו"ל! בין אם אתם נוסעים לנסיעה קצרה של מספר ימים או לנסיעת ארוכה יותר לצרכי עבודה או ביקור משפחה כדאי מאוד שתצטיידו בביטוח נסיעות איכותי מקיף שיענה על כל הצרכים שלכם. מכיוון שרבים מאיתנו לא ממש מבינים בביטוח, לעיתים המשימה הזו נראית לנו מסובכת מדי, אך לא כדאי לוותר בשל כך על רכישת הביטוח. כתבה זו תנסה לעשות קצת סדר בנושא חשוב זה.

למה צריך ביטוח נסיעות ומה הוא כולל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכרחי לכל מי שרוצה לבטח את עצמו מפני גניבת המטען שלו, אובדן המטען, בעיות בריאות ונושאים נוספים. יש סוגים רבים של ביטוחי נסיעות ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע באשר לסוג הביטוח שיתאים לכם ביותר. ביטוח הנסיעות הוא בדרך כלל זול למדי (כמה עשרות דולרים בחודש, אך הוא יעניק לכם שקט רב. בעת שהיה בחו"ל, דברים רבים יכולים לקרות לכם וחשוב שתהיו מבוטחים על כך, ואין זה משנה מהו המין שלכם, הגיל שלכם או המצב המשפחתי שלכם. זכרו כי ברוב המקרים, הביטוחים עליהם אנו מתבססים בישראל, אינם מכסים אותנו בעת שהייתנו בחו"ל ואינם דואגים לכל הצרכים שלנו. ביטוח נסיעות איכותי כולל כיסויים רבים וחשובים כמו ניתוחים, השתלות, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים שונים לילדים, שיקום, חיסונים, טיפולי חירום לשיניים ועוד. אם יש לכם בעיות רפואיות מיוחדות, כדאי להכניס אותם לרשימת הכיסויים של ביטוח הנסיעות. הביטוח גם אמור לכסות אתכם על אובדן או גניבה של ציוד יקר ערך (מכשירי אלקטרוניקה, תכשיטים, מצלמות יקרות, מחשבים ועוד). ביטוח טוב הוא ביטוח שתקרת הכיסוי ים שבו היא גבוהה ככל האפשר ואילו ההשתתפות העצמית שלכם קטנה ככל האפשר.

רכשו ביטוח נסיעות איכותי!

זכרו כי נסיעה לחו"ל ללא ביטוח נסיעות או עם ביטוח נסיעות שלא עונה על כל הצרכים שלכם הוא מעשה לא כל כך אחראי. לכן, דאגו לביטוח נסיעות מתאים לפני כל נסיעה לחו"ל ומומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה (בכל הקשור לפן הבריאותי של הביטוח) ועם אנשי מקצוע המבינים בתחום הביטוח. הדרך הנכונה והחכמה לנסוע לחו"ל בראש שקט היא עם ביטוח נסיעות איכותי.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...