ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות לתרמילאים

אחת מהקבוצות המרכזיות שנוסעות לחו"ל מדי שנה היא קבוצת התרמילאים. בכל שנה נוסעים למדינות רבות ברחבי העולם אלפי תרמילאים ישראלים. הודו, נפאל, ניו זילנד, אוסטרליה, ברזיל, פרו ואפילו מדינות באירופה ובאפריקה - היעדים הם רבים ומגוונים וכך גם טווח הגילאים של המטיילים. אך האם כל התרמילאים הללו זוכרים לעשות ביטוח נסיעות? לא תמיד וחבל. 

דווקא עבור תרמילאים צעירים, שבדרך כלל אין להם יותר מדי כסף, הביטוח הזה הוא החשוב במיוחד. במהלך טיול תרמילאים יכולים להיתקל באין ספור בעיות - גניבה, אובדן של ציוד, מחלות ושאר בעיות בריאותיות. בדרך כלל, הטיפולים הרפואיים עולים לא מעט (במיוחד בארה"ב ובאירופה), ובמדינות העולם השלישי לא תמיד הם ברמה מספקת. לכן, כל תרמילאי חייב שיהיה לו ביטוח נסיעות איכותי ומקיף, הכולל את כל הכיסויים החשובים ואת כל ההרחבות הרלוונטיות.

מה כולל ביטוח נסיעות לתרמילאים?

כל אחד שנוסע לטיול בחו"ל, צריך להיערך לכך מראש, בהתאם למדינה אליה הוא נוסע. חשוב מאוד שביטוח הנסיעות יכלול כיסויים המתאימים לטיולי תרמילאים, בנוסף לכיסוים הרגילים. הסיכוי שיגנבו לכם את הציוד או שתאבדו אותו הוא גדול יותר בטיול תרמילאים מכיוון שרוב הזמן תהיה בגט האוסים ולא בבתי מלון מסודרים ולא בכולם יש כספות או מקומות בטוחים לשמירת הציוד.
לכן, חשוב שתהיו מבוטחים בצורה הטובה ביותר על גניבות ואבידות. גם כל התחום הרפואי הוא חשוב מאין כמותו. ביטוח הנסיעות שלכם צריך לכלול כיסויים חשובים כמו אשפוזים, ניתוחים, פינוי לבתי חולים, תרופות, תאונות אישיות, טיפולי שיניים ועוד, אך כאשר נוסעים לטיול תרמילאים כדאי שהוא גם יכלול נושאים כמו טיסה חזרה לישראל לטיפולים רפואיים במקרה הצורך, כיסוי עבור טיסת חירום של בן משפחה קרוב אל המטייל, מילוט מפרעות המתרחשות במדינה בה אתם נמצאים, ביטוח מפני אירועי טרור ומלחמות ועוד. בנוסך, ישנן מספר הרחבות הרלוונטיות לטיולי תרמילאים.

אילו הרחבות חשובות יש להוסיף לביטוח נסיעות לתרמילאים?

בטיולי תרמילאים עושים דברים שלא תמיד עושים בטיולים מאורגנים ומסודרים יותר. רבים משתתפים בספורט אתגרי או ספורט חורף למשל. בשל אופי הטיול, ישנו סיכוי גבוה יותר שתזדקקו לחילוץ מאשר בטיול רגיל. את כל אלה צריך לקחת בחשבון. כמובן שצריך להתאים כל הרחבה למדינה אליה אתם נוסעים. אם אתם נוסעים לטרק בהרי נפאל כדאי מאוד שתהיו מבוטחים על כך ואם אתם מתכוונים לעשות קפיצת באנג'י - הכניסו זאת לביטוח.

ההרחבות המרכזיות שכדאי לשקול להוסיף בטיול תרמילאים הן: הרחבת ספורט אתגרי המכסה אתכם מפני כל נזק בריאותי שיכול להיגרם כתוצאה מהשתתפות בספורט אתגרי כמו רפטינג, צלילה, טיפוס הרים, סנפלינג, צניחה חופשית, קפיצת באנג'י ועוד. הרחבת ספורט חורף המכסה אתכם מפני פגיעה כתוצאה מפעילות הקשורות לספורט חורף כמו סקי, מגלשות שלג ועוד. וכמובן, ההרחבה החשובה ביותר לתרמילאים - הרחבת איתור וחילוץ המכסה את כל ההוצאות שעלולות להיגרם לכם (או למשפחה שלכם) כתוצאה מאיבוד קשר וחשש לחייכם במהלך טיפוס הרים, טרק, מסע בג'ונגלים וכו'. מרכיב האיתור והחילוץ מעניק שקט וביטחון גם למטייל וגם להוריו.

זכרו כי ביטוח נסיעות לתרמילאים יאפשר לכם לנסוע לטיול בראש שקט וכך גם אתם וגם הקרובים לכם יוכלו ליהנות מהטיול עם כמה שפחות דאגות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...