ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות משפחתי

כאשר נוסעים לחו"ל, חייבים להתאים את הביטוח לכמות וסוג הנוסעים. אם אתם נוסעים לבד מומלץ לעשות ביטוח נסיעות אישי המותאם לכם באופן ספציפי וכולל את כל ההרחבות שאתם צריכים. אך אם אתם נוסעים עם המשפחה שלכם, מומלץ מאוד לעשות ביטוח נסיעות משפחתי אשר יענה על כל הצרכים שלכם. כמובן שכאשר נוסעים עם ילדים, הצרכים שלכם משתנים וזה צריך לבוא לידי ביטוי בביטוח שתרכשו.

למי מיועד ביטוח הנסיעות המשפחתי?

בכל פעם שאתם נוסעים עם משפחתכם לחו"ל (כלומר אתם, בן או בת הזוג שלכם וילדכם, כדאי מאוד שתעשו ביטוח משפחתי. בדרך כלל, כאשר הילדים הם בני פחות מ - 18, תהיו זכאים להנחה מסוימת.
מחיר הפוליסה נקבע בדרך כלל על פי כמות הנוסעים, הגילאים שלכם ושל ילדכם ועוד.

אילו כיסויים נוספים צריכים כאשר נוסעים עם המשפחה?

חשוב מאוד שביטוח הנסיעות שלכם יכלול את כל מה שמכיל ביטוח נסיעות איכותי כמו ביטוח המטען שלכם בפני אבידה או גניבה, ביטוח רפואי מקיף הכולל כיסויים חשובים כמו אשפוזים, ניתוחים, פינוי לבתי חולים, תרופות, המשך טיפול בישראל, תאונות אישיות, טיפולי שיניים ועוד. אך כאשר יש גם ילדים בתמונה, חשוב מאוד שגם הם יהיו מכוסים מכל הכיוונים. נסיעה עם ילדים מצריכה הכנה מיוחדת, הן מבחינת מקום הלינה, אופי הנסיעה (אם מדובר בטיול) וגם בכל הקשור לביטוח הבריאות. אתם רוצים להיות בטוחים כי על כל צרה בריאותית שלא תבוא עליכם ועל ילדיכם, תהיו מבוטחים. בעיות בשיניים, כאבי בטן, ניתוחים דחופים, טיפולים פסיכולוגיים, מחלות ילדים שונות - כל אלה ועוד חייבים להיות חלק מביטוח הנסיעות המשפחתי שלכם.

הרחבות מיוחדת בביטוח נסיעות משפחתי

כל מבוטח צריך לדאוג גם להרחבות המתאימות לביטוח נסיעות משפחתי וזאת על פי המדינה אליה אתם נוסעים ומטרת הנסיעה. בדרך כלל, כאשר נוסעים כל המשפחה, מקובל להוסיף את ההרחבות הבאות: הרחבת ילדים המכסה את כל ההוצאות שלכם עבור מקרה של חזרה ארצה של ילד עד גיל מסוים שנקבע בפוליסה (בדרך כלל 14), שנסע למדינה זרה בליווי הוריו ונשאר ללא ליווי מכל מיני סיבות (המכוסות בפוליסה), הרחבת היריון המתאימה לנשים בהיריון (בדרך כלל עד שבוע 32 ועד גיל 40). הרחבה זו מכסה נשים בהיריון בגין אירועים רפואיים הקשור להריון כמו סיבוכים בלידה, לידה מוקדמת, דימומים, צירים מוקדמים ועוד.

זכרו כי ביטוח נסיעות משפחתי איכותי ומקיף, יאפשר לכם לנסוע בראש שקט ולהשאיר דאגות רבות מאחור.

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...