ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח סיעודי של קופת חולים, האם כדאי?

חוק ביטוח בריאות איננו כולל טיפולים עבור חולים אשר מגיעים למצב סיעודי. על פי החוק, קופות החולים אינן חייבות לשאת בהוצאות טיפולים אלו. עם זאת, בכדי לתת מענה לצורך זה, ובמסגרת ביטוח השב"ן, התחילו בקופות החולים לקחת חלק בשיווק פוליסות ביטוח סיעודי. מבוטחים אלו, אשר הרחיבו ביטוח בריאות במסגרת ביטוח סיעודי מטעם קופת החולים, נאלצו עד לאחרונה לעשות זאת לאחר רכישת ביטוח שב"ן. עם זאת, בשנים האחרונות מופרדים הביטוחים הסיעודיים מביטוחי שב"ן. כיום, ארבעת קופות החולים מאפשרות ללקוחותיהם לרכוש ביטוח סיעודי באופן נפרד. 

ההבדלים בין קופות החולים

ישנם הבדלים בין קופות החולים השונות ופוליסת הביטוח הסיעודי האפשריות מטעמן. דוגמא להבדלים אלו הינה בתצורת ההחזרה באופן של שיפוי במקום פיצויי. כמו כן, קופות החולים מעניקות את הביטוח הסיעודי על ידי חברת ביטוח פרטית, תוך שיתוף פעולה.

קופת חולים כללית – הביטוח הסיעודי של קופת חולים כללית ניתן בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח דקלה. חברת ביטוח זו מאפשרת למבוטחים ליהנות מרצף ביטוחי הכולל את הוותק שצבר המבוטח גם במידה ועזב הוא את "כללית מושלם".

קופת חולים מכבי – ביטוח סיעודי מטעם קופת חולים מכבי ניתן על ידי חברת הביטוח כלל בריאות. ביטוח סיעודי זה כולל השתתפות בהוצאות הדרושות להחזקת מטפל סיעודי בבית ועלויות אשפוז במוסד סיעודי.

קופת חולים לאומית – קופת חולים לאומית מציעה ללקוחותיה ביטוח סיעודי בשיתוף עם חברת הביטוח הוותיקה, הראל.

קופת חולים מאוחדת – קופת חולים מאוחדת הינה קופת החולים הראשונה אשר הציעה במסגרת שירותיה גם ביטוח סיעודי. ביטוח סיעודי בקופת החולים הראל ניתן על ידי חברת הביטוח הפניקס.

היתרונות בביטוח הסיעודי בקופות החולים

הביטוח הסיעודי אשר ניתן על ידי קופות החולים נהנה ממספר יתרונות משמעותיים. ראשית, על פי רוב הכניסה לגדרי הביטוח איננה תלויה בהצהרת בריאות ושערי הפוליסה פתוחים בפני רבים. כמו כן, עלות הפרמיה בביטוח הסיעודי בקופות החולים הינה נמוכה באופן משמעותי מהפרמיה בביטוחים הפרטיים. עם זאת, מחירים זולים אלו עלולים להטעות. ביטוחים סיעודיים מקופות החולים אינם רחבים ומקיפים כמו הביטוחים המוענקים דרך חברות הביטוח הפרטיות.

תקופת הביטוח

תקופת הביטוח הינה התקופה אשר במסגרתה זכאי המבוטח לתשלום הביטוח הסיעודי. קופות החולים מעמידות תקופה זו על בין שלוש לחמש שנים. ניתן לשלב בין ביטוח זה לבין ביטוח פרטי משלים אשר נכנס לתוקפו בתום תקופת הביטוח.

השתתפות עצמית

תקרה הכיסוי בביטוחים הסיעודיים הניתנים מטעם קופות החולים איננה גבוהה כבביטוחים הפרטיים ופעמים רבות היא איננה מכסה את כל צרכי המבוטח. כמו כן, ישנן הוצאות המוחזרות במסגרת הביטוח דרך קופת חולים תוך דרישה להשתתפות עצמית מצד המבוטח או בני משפחתו.

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

איך להשיג פיצויים במקרי נפילה/פציעה בבית אבות ...ביטוח סיעודי קבוצתי, האם כדאי?
ביטוח סיעודי פרטי, האם כדאי?ביטוח סיעודי של קופת חולים, האם כדאי?
איך בודקים ביטוח סיעודי?האם כדאי לקנות ביטוח סיעודי?
ביטוח סיעודי - מילון מושגיםמדריך לרכישת ביטוח סיעודי
מצב סיעודי מהו? גמלת סיעוד - המוסד לביטוח לאומי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...