ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח פנסיוני, למי זה מתאים?

כל מי שרוצה לשמור על רמת החיים שלו גם לאחר שיצא לפנסיה - רצוי שיעשה ביטוח פנסיוני כלשהו. כל מי שדואג לעתיד ומפחד שלא יהיה לו ממה לחיות לאחר שיצא לפנסיה - כדאי שיעשה ביטוח פנסיוני. וכמובן, כל מי שרוצה הכנסה חודשית קבועה גם לאחר הפרישה מהעבודה - ביטוח פנסיוני הוא הפיתרון האידיאלי עבורו. ובמילים אחרות - כולם צריכים ביטוח פנסיוני. שכירים ועצמאים, גברים ונשים, רווקים ונשואים, חילוניים ודתיים. כל אדם עם אחריות וראיה לטווח ארוך, ביטוח פנסיוני הוא הכרח עבורו. כיום ניתן לחסוך לעת זקנה בכמה דרכים מקובלות. באמצעות קרן פנסיה, באמצעות ביטוח מנהלים ובאמצעות קופות גמל שונות. גם ביטוחי המנהלים וגם קרנות הפנסיה הרבות הן פופולאריות מאוד בישראל. יש ויכוח מתמשך באשר ליתרונות ולחסרונות של כל אפיק חיסכון, אך זהו נושא לכתבה אחרת. בשורה התחתונה - אנו ממליצים בחום לכל אחד לעשות ביטוח פנסיוני כלשהו, וזאת לאחר התייעצות מעמיקה עם מומחים בתחום.

כיצד פועל הביטוח הפנסיוני?

בין אם המדובר בביטוח מנהלים או בקרן פנסיה - העיקרון הוא דומה. מדי חודש, מפריש המעסיק סכום מסוים מהמשכורת לקופת הפנסיה. במקרים מסוימים גם העובד עצמו מפריש חלק מסוים. אם אתם עצמאיים, תאלצו לרכוש ביטוח מנהלים או קרן פנסיה באופן עצמאי ולהפריש את הסכומים מדי חודש בעצמכם. מומלץ כמובן להתחיל לחסוך בגיל כמה שיותר צעיר על מנת שבעת היציאה לפנסיה הסכום שתצברו יהיה גדול ככל האפשר. חשוב להדגיש כי ההפרשה היא מדי חודש, לאורך כל שנות העבודה כאשר המטרה העיקרית של הביטוח היא לחסוך לקראת הפנסיה כדי שתוכלו לחיות בכבוד גם בגיל הזהב. כאשר מגיעים לגיל הפרישה, ניתן לקבל מדי חודש קצבה חודשית שהיא למעשה המשכורת שלכם ונלקחת מהסכום שחסכתם. קצבת הזקנה הזו מגיעה לכם מהיום בו תצאו לפנסיה.

כמו כן, במקרה של פציעה, מחלה או תאונה הגורמים לאובדן כושר עבודה תוכלו להשתמש בכספים שחסכתם עוד לני היציאה לפנסיה לצורך קצבת נכות. זהו המרכיב בביטוח שלכם של אובדן כושר עבודה והמרכיב הזה הוא חשוב מאוד מכיוון שאתם לא רוצים להישאר ללא הכנסה אם חס וחלילה לא תוכלו לעבוד יותר. כשתגיעו לגיל הפנסיה תקבלו פנסיית נכות תמידית שתילקח מהסכום שחסכתם. ולאלה שיש להם גם מרכיב של ביטוח חיים, ניתן להשתמש בחיסכון לצורך קצבת שארים, אשר תשולם לקרובי המשפחה שלכם במקרה של מוות
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים - מה עדיף לכם?קרן פנסיה, כיצד בוחרים?
ביטוח מנהלים, למי זה מתאים?חוק פנסיה חובה
ביטוח מנהלים, מה זה?ביטוח פנסיוני, למי זה מתאים?
מהי קרן פנסיה?