ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. החברה פועלת כבר יותר מ - 70 שנה ויחד עם חברת דקלה (חברה אחות) מהווה כיום חלק מקבוצת הביטוח השלישית בגודלה בישראל. תחומי העיסוק של החברה הם רבים ומגוונים, בין היתר - ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוחי שיניים, תאונות ומחלות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוחי רכב, דירה ורכוש ביטוחים לעסק, ביטוח עובדים זרים ועוד. כמו כן עוסקת החברה גם בחיסכון ארוך טווח כמו ביטוח פנסיוני, גמל והשתלמות, ביטוח מנהלים ועוד. אין ספק שהמדובר באחת מחברות הביטוח המגוונות והמקצועיות ביותר בישראל.

בכל הקשור לביטוח בריאות פרטי, חברה זו היא בין המובילות בשוק. בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בשוק זה והוא התפתח בקצב מסחרר. יש כיום תוכניות ביטוח רבות ומגוונות העוסקות בבריאות ולכל חברה יש את המוצרים הייחודיים שלה. תוכניות ביטוחי בריאות של הראל הן איכותיות במיוחד והן מתמודדות בהצלחה עם הדרישות של קהל המבוטחים ונותנות מענה מצוין ללקוחות הרבים.

לחברה זו יש גם מספר תוכניות ביטוח בריאות בינלאומיות, המעניקות כיסוי מורחב ומקיף לניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל. כל מי שרוצה לרכוש ביטוחי בריאות איכותיים ומקיפים, מוזמן לרכוש ביטוח של הראל חברה לביטוח באמצעות סוכני הביטוח השונים.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח