ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

טיפים לנוסעים לחו"ל

כל מי שנוסע לחו"ל, בין אם ליום או יומיים, שבוע או שבועיים, חודש או חודשיים, ועל אחת כמה וכמה - מספר שנים, חייב לעשות הכנות מרובות. בכתבה זו ניתן מספר טיפים ליוצאים לחו"ל, שיעזרו להם להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת הנסיעה.

רכשו ביטוח בריאות!

לפני כל ההכנות, קניית כרטיסי הטיסה וארגון המלונות בחו"ל, אנו ממליצים לעשות ביטוח בריאות מקיף ואיכותי. אפשר גם לעשות ביטוח נסיעות אשר כולל מרכיב של ביטוח בריאות. על מנת שתוכלו לנסוע בראש שקט ולהתרכז בטיול, בלימודים או בעבודה (או בכל מטרה אחרת לשמה נסעתם לחו"ל), מומלץ מאוד לא לוותר על ביטוח בריאות שיענה על כל הצרכים שלכם. זכרו כי במדינות רבות מחירי הטיפולים הרפואיים הם יקרים מאוד (במיוחד בארה"ב ובמערב אירופה), וביטוח בריאות יכול להוזיל עלויות בעת הצורך.

בטחו את המטען שלכם

גניבה או אובדן של המטען הוא אחד מהפחדים הגדולים שלנו בעת נסיעה לחו"ל. מומלץ תמיד להשאיר את הציוד שלכם בחדר סגור או אפילו בכספת (במיוחד כסף מזומן וחפצים יקרי ערך), אך בכל מקרה - אין לוותר על ביטוח נסיעות איכותי, שיכסה אתכם בפני גניבה או אובדן בציוד שלכם. את כספכם המזומן מומלץ לקחת על גופכם (בחגורת כסף) ואת שאר החפצים היקרים להשאיר בכספת במלון או נעולים בביתכם (במידה ואתם עוברים לגור בחו"ל). כמובן, שבכל מקרה של גניבה יש לפנות מיד לתחנת המשטרה הקרובה בחו"ל ולקבל אישור על גניבת המטען.

שמרו את הדרכון והמסמכים החשובים במקום בטוח

גם את הדרכון ושא המסמכים החשובים שלכם (פנקס חיסונים, צ'קים, כרטיסי אשראי, קבלות חשובות ועוד) מומלץ לשמור במקום בטוח. את כל המסמכים של הביטוחים שעשיתם שמרו במקום נגיש ובטוח על מנת שתוכלו לדעת כיצד לנהוג במקרה שתרצו להפעיל את הביטוח.

מה לקחת ומה לא לקחת?

יש רשימה ארוכה מאוד של דברים שצריך לקחת לנסיעות לחו"ל, במיוחד עם המדובר בנסיעות ארוכות. לא נפרט את כל הרשימה, אך הדברים העיקריים הם ארנק עם כסף זר (עם המטבע של המדינה אליה אתם נוסעים), המחאות נוסעים, חגורת כסף, דרכון, רישיון נהיגה בינלאומי בתוקף, כרטיסי הטיסה, כרטיס אשראי בינלאומי, תעודת סטודנט (אם אתם סטודנטים), (אם נחוץ), תרופות, מסמכי ביטוח, זוג משקפיים רזרבי, טלפון נייד, תיק גב קטן, מתאם חשמל, מצלמה, סוללות, מפות, ספרים ונגן מוזיקה. לעומת זאת מומלץ להשאיר בישראל תעודות וכרטיסים שאין לכם בהם כל צורך, תכשיטים יקרים, מפתחות, מסמכים שלא ישמשו אתכם בזמן הנסיעה (תעודת זהות בעברית למשל) ועוד. מומלץ גם להשאיר בישראל אצל אנשים שאתם סומכים עליהם צילומים של הדרכון שלכם ושל מסמכי הביטוח השונים.

מה צריך לברר לפני הנסיעה?

בנוסף למה שתיקחו עמכם, יש לכם גם לא מעט בירורים לעשות לפני הנסיעה, למשל - וודאו שהדרכון שלכם בתוקף לחצי שנה קדימה לפחות, וודאו שכל אשרות הכניסה והויזות שלכם בתוקף, וודאו שרישיון הנהיגה שלכם בתוקף, בררו את מזג האוויר במדינת היעד, בררו מהו המטבע ושער החליפין במדינת היעד, בצעו את כל החיסונים הנדרשים, וכמובן - רכשו ביטוח בריאות מקיף ואיכותי ככל האפשר.

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...