ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות, מה הוא כולל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם בפני צרות רבות שיכולות לקרות לכם במהלך שהייתכם בחו"ל. בניגוד לביטוח הרפואי הרגיל שעוסק רק בעניינים ברפואיים, ביטוח הנסיעות מכסה אתכם גם בפני אבידות של חפצים או ציוד, גניבות ועוד. המטרה המרכזית של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא לשפות אתכם עבור כל נזק שיכול להיגרם לכם בחו"ל, בין אם המדובר בנזק בריאותי או נזק מסוג אחר. זכרו כי ההוצאה על ביטוח אינה גדולה במיוחד, אך התמורה שלה היא ענקית. במידה ותאבדו חפצים יקרים או שיגנבו לכם את הציוד שלכם, תוכלו לקבל את כספכם בחזרה על ידי חברת הביטוח.

לכן, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים בחו"ל, כדאי מאוד לעשות ביטוח נסיעות לפני כל יציאה מהארץ, בין אם אתם נוסעים ליום אחד בלבד ובים אם אתם נוסעים לנסיעה ארוכה יותר (של שבועות או חודשים). בדרך כלל, ביטוח נסיעות מוגבלים לתקופה של מספר חודשים ולכן הם מתאימים יותר לנסיעות קצרות.

אז מה צריך לכלול ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל נושאים רבים, בריאותיים ושאינם קשורים לבריאות. בתחום הרפואי עליכם לוודא כי הביטוח שלכם כולל את כל הכיסויים החשובים (וכמה ביותר מהם). הקפידו על כיסויים כמו חילוץ ופינוי לבית חולים, קבלת טיפול רפואי במקרה של תאונה, הוצאות טיפול נמרץ, אשפוזים, ניתוחים, פינוי באמצעות מטוס לארץ, טיפולים משלימים, תרופות, טיפולי שיניים ועוד. לכל אחד יש את הצרכים שלו ומומלץ להתאים את הביטוח לבעיות הרפואיות שלכם.
ביטוח הנסיעות חייב לכלול גם מרכיב של ביטוח המטען שלכם המכסה אתכם בפני אבידה או גניבה של חפצים יקרי ערך (כמו תכשיטים, מחשבים, מצלמות יקרות, חפצים בעלי ערך סנטימנטאלי ועוד), וגם חפצים זולים יותר (כמו בגדים, מכשירי אלקטרוניקה ועוד).

אז כיצד מחליטים?

על מנת להחליט איזה ביטוח לרכוש, אתם צריכים לדעת לאן אתם נוסעים, לכמה זמן ולאיזו מטרה. לכל ביטוח יש את המטרות שלו ולכן יש להתאים את סוג הנסיעה לסוג הביטוח. מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם באשר לאפשרויות שלכם וכמובן להתאים את הביטוח שתרכשו לצרכים האישיים שלכם ושל המשפחות שלכם.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...