ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

סוגים של ביטוח בריאות

אמנם אזרחי ישראל מבוטחים על ידי המדינה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך ישנם רבים העושים השלמות באמצעות ביטוחים פרטיים. הביטוח של המדינה מעניק באמצעות קופות החולים סל שירותים רפואיים על פי המפורט בחוק, אך לא תמיד הכיסויים הללו מספיקים. ישנם נושאים רבים שאינם ניתנים במסגרות החוק - תרופות מסוימות, ניתוחים מסוימים, טיפולי שיניים ועוד. על מנת שתהיו מכוסים מכל הכיוונים, מומלץ לעשות גם ביטוח בריאות פרטי. ישנם כמה סוגים של ביטוחים פרטיים ובכתבה זו נפרט אודות הסוגים השונים.

ביטוח בריאות אישי

ביטוח הבריאות האישי הוא ביטוח הנרכש באופן פרטי, שלא במסגרת העבודה, והוא מיועד עבור הרוכש בלבד. אלה הם הביטוחים שרובינו קונים באמצעות סוכני הביטוח השונים ובדרך כלל הם מותאמים לנו באופן אישי על פי הצרכים שלנו. בביטוחים הללו ישנם כיסויים חשובים כמו ניתוחים, השתלות איברים, טיפולי שיניים, טיפולים רפואה משלימה, תרופות שלא בסל, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, ביקור רופא פרטי 24 שעות ביממה ועוד. ניתן כמובן להוסיף ולהוריד כיסויים על פי הצורך. כמעט כל חברות הביטוח מוכרות פוליסות של ביטוח בריאות אישי ומומלץ להשוות בין החברות השונות לפני רכישת הפוליסה.

ביטוח בריאות קולקטיבי

פוליסת ביטוח בריאות קולקטיבית היא פוליסה המיועדת לקבוצה של אנשים שיש להם רקע משותף ובדרך כלל עובדים במקום עבודה או בארגון אחד. הביטוח הקולקטיבי נרכש בדרך כלל עבור כל (או רוב) עובדי החברה באמצעות המעסיק, והעלות שלהן היא נמוכה יחסית מכיוון שהיא נרכשת עבור קבוצה גדולה של אנשים. ישנם ביטוחי בריאות קולקטיביים המיועדים לכל מיני מגזרים - עורכי דין, רואי חשבון, עיתונאים, עובדי תעשייה ועוד. הפוליסות הללו מותאמות באופו מדויק לבעלי המקצוע ומכסות את כל הצרכים המיוחדים של כל עיסוק או מקום עבודה. במקרים רבים, הביטוח הקולקטיבי יהיה זול יותר מאשר ביטוח אישי זהה לחלוטין, רק מכיוון שהוא נרכש בצורה מרוכזת על ידי המעסיק עבור קבוצה גדולה. היתרונות של ביטוחים מסוג זה הם - התאמה אישית, כיסויים רבים ומגוונים, רשימת חריגים קטנה ועוד.

ביטוח בריאות לילדים

לילדים יש צרכים מיוחדים והפחד הגדול ביותר של כל הורה הוא שיקרה משהו לילד שלו. לכן ביטוחי הילדים הם פופולאריים מאוד ומותאמים באופן ספציפי לצרכים של כל ילד. רצוי מאוד לרכוש לילדים שלכם ביטוחים פרטיים כבר בגיל צעיר על מנת שיהיו מכוסים מכל הכיוונים במידת הצורך.
ישנם ביטוחי תלמידים, המיועדים באופן ספציפי לתלמידים בבית הספר ותואמים את כל הצרכים שלהם. ניתן גם לבנות תכניות ביטוח לילדים עם בעיות מיוחדות, ילדים חריגים ועוד. על מנת להבטיח את הכיסוי הטוב ביותר לילדכם בעת הצורך - רכשו עבורם את ביטוח הילדים המקיף והאיכותי ביותר.

ביטוח בריאות משפחתי

ניתן גם לרכוש פוליסות ביטוח משפחתיות שאחד המרכיבים שבהם הוא ביטוח לילדים. בדרך כלל, ביטוח משפחתי שנרכש עבור כמה נפשות יהיה זול יותר מאשר כמה ביטוחים נפרדים. ביטוח משפחתי איכותי צריך לכסות כל אירוע בריאותי שעולה על דעתכם ושאתם יכולים להיתקל בו, בין אם המדובר באבא, באמא או בילדים.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...