ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

מהו סל שירותי הבריאות?

כל אדם בישראל, זכאי מכוח חוק ביטוח בריאות ממלכתי לקבל שירותי רפואה מהמדינה הניתנים לו על ידי קופת החולים אליה הוא רשום. המהפך הזה יצא לדרכו בתחילת שנת 1995, עם כניסתו לתוקף של החוק החשוב הזה. אך לאלו שירותים זכאים המבוטחים בקופות השונות? התשובה על כך נמצאת בחוק ובסל הבריאות המתעדכן מדי שנה. חשוב לזכור כי ישנם לא מעט שירותים רפואיים הנמצאים בסל שירותי הבריאות שמקבל כל אזרח מהמדינה, אך יש גם לא מעט שירותים שלא נמצאים בסל ויש להשלימם במסגרת ביטוח בריאות פרטי.

אילו שירותים נמצאים בסל שירותי הבריאות?

כל מבוטח זכאי על פי החוק לקבל את השירותים הרפואיים המפורטים בחוק ובנוסף לכך את כל התרופות המפורטות בצו בריאות ממלכתי (תרופות בסל שירותי הבריאות) שפורסם יחד עם החוק ומתעדכן מדי שנה. יש לציין כי השירותים המגיעים לכל אזרח מתחלקים לשנים: סל השירותים שבאחריות קופות החולים וסל השירותים שבאחריות משרד הבריאות. הסלים הללו מתעדכנים מעת לעת ופעמים רבות יש מחלוקות רבות אודות התרופות והשירותים שיופיעו בסל. תרופות וטכנולוגיות חדשות ומתקדמות לא נכנסות באופן אוטומאטי לסל אלא רק לאחר בדיקה מעמיקה של ועדה ציבורית, באישור שר הבריאות והממשלה. חשוב להדגיש כי לא ניתן להוריד או להוציא תרופות או שירותים מסל שירותי הבריאות ללא אישור ועדת העבודה והרווחה של הכנסת.
סל שירותי הבריאות שבאחריות קופות החולים כולל בין היתר, את התחומים הבאים:

• אבחון וטיפול רפואי במכונים, קופות החולים ובבתי חולים.
• טיפולים ואבחונים במעבדות ובמרפאות חוץ.
• רפואה מקצועית להתייעצות, אבחון וטיפול.
• אשפוז בבתי חולים.
• תרופות - על פי רשימה המפורטת מדי שנה.
• אבזרים וציוד רפואי מסוגים שונים.

סל השירותים הזה מתעדכן כאמור מדי שנה ויינתן למבוטחים על פי שיקול דעת רפואי, באיכות סבירה ותוך זמן סביר. כמובן שמן הסתם, קופות החולים לא חייבות לממן ולספק שירותים רפואיים ותרופות שלא כלולים בסל השירותים המופיע בחוק ולכן מבוטחים רבים עושים השלמות לביטוחים הללו במסגרת קופות החולים שלהן (ביטוחים משלימים) ובמסגרות פרטיות אחרות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

אונס בכלא צבאי והכרה בנכות נפשית לאחר שניםקופת חולים לאומית
קופת חולים מאוחדתקופת חולים מכבי
קופת חולים כלליתקופת חולים אינה חייבת לשאת בטיפולי הפריה לאשתו של מבוטח בקופה
קופ"ח מאוחדת מחוייבת לשלם עבור ניתוח בטורונטוהפיקוח על תכניות ביטוח הבריאות המשלים
שירותי הבריאות הנוספים - מידע על אפשרויות הניתוחים הפרטייםתרופות המצויות בביטוחים המשלימים יבוטלו אם יוגדל תקציב הסל הבסיסי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...