ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

קניית ביטוח סיעודי

את ביטוח הבריאות הסיעודי ניתן לקנות מחברות ביטוח פרטיות באמצעות חוזה, פוליסת ביטוח. בפוליסת הביטוח יפורט לחולים את תנאי ביטוח הבריאות אותו הם רכשו, מה הביטוח מכסה עבורם וכמה כסף הם יידרשו לשלם מדי חודש. קיימות מספר אפשרויות לרכישת הביטוח הסיעודי: אפשרות אחת היא רכישת הביטוח הסיעודי באופן אישי מסוכן ביטוח או מחברת ביטוח, כלומר כל חולה סיעודי קונה לעצמו פוליסה אישית. התשלום החודשי אותו יידרש לשלם החולה הסיעודי המבוטח על ידי חברת הביטוח יחושב בהתאם לגילו של החולה, מצב בריאותו והכיסוי שבחר.
אפשרות שנייה לרכישת הביטוח הסיעודי הינה רכישתו כחבר בקבוצה גדולה של רוכשי ביטוח סיעודי מחברת הביטוח, ביטוח סיעודי קבוצתי, לדוגמא דרך ועד עובדים. במקרה שכזה, פוליסת הביטוח הינה אחידה לכל חברי הקבוצה וגובה התשלום החודשי גם הוא יהיה אחיד לכל קבוצת גיל.
האפשרות השלישית היא רכישת פוליסת ביטוח סיעודי מאת חברת ביטוח דרך קופות החולים. כיום, קופות החולים בישראל מציעות לחולים סיעודיים ביטוח סיעודי בתמורה לתשלום חודשי אותו הן מעבירות לחברות הביטוח . פוליסת הביטוח הינה אחידה לכל המבוטחים וגובה התשלום החודשי הינו אחיד לכל קבוצת גיל. 

ביטוח סיעודי - האם זה כדאי לי?

במידה ולא מדובר בביטוח בריאות שברור לכם במאה אחוז שהוא נחוץ, יכול מאוד להיות שחבל שתשלמו את הכסף מדי חודש. למרות זאת, ישנם הרבה מאוד חולים שהביטוח הסיעודי הינו ביטוח בריאות מהותי ביותר עבורם. לפני שאתם מחליטים על ביטוח סיעודי תעשו רגע חושבים ותנסו לתת מענה לשאלות הבאות: מהו מצב הבריאות הנוכחי שלכם? האם תוכלו לעמוד בתשלומים החודשיים גם בעוד מספר שנים? האם נראה לכם שמתישהו במצב שחלילה תזדקקו לאישפוז סיעודי, תהיו זכאים לסיוע מטעם משרד הבריאות במימון האשפוז? האם יש לכם מספיק קרובי משפחה שיוכלו לעזור לכם במקום שתיעזרו במטפלת או שתתאשפזו במוסד סיעודי? התשובות לשאלות אלו יכולות לעזור לכם בהחלטה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

איך להשיג פיצויים במקרי נפילה/פציעה בבית אבות ...ביטוח סיעודי קבוצתי, האם כדאי?
ביטוח סיעודי פרטי, האם כדאי?ביטוח סיעודי של קופת חולים, האם כדאי?
איך בודקים ביטוח סיעודי?האם כדאי לקנות ביטוח סיעודי?
ביטוח סיעודי - מילון מושגיםמדריך לרכישת ביטוח סיעודי
מצב סיעודי מהו? גמלת סיעוד - המוסד לביטוח לאומי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...