ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

רפורמת הבריאות של אובמה אושרה בסנאט

ניצחון גדול לברק אובמה - רפורמת הבריאות שלו עברה בסנאט ברוב גדול

במהלך מערכת הבחירות שלו הבטיח ברק אובמה לשנות את פני מערכת הבריאות ובארצות הברית ועכישו הוא מקיים. רפורמת הבריאות החדשה של אובמה, שמעוררת מחלוקת גדולה בארצות הברית, אושרה בסנאט ותעלה כ- 871 מיליארד דולר. בעקבות הרפורמה, יוכל לראשונה, כמעט כל אזרח במדינה ליהנות מכיסוי בריאותי מקיף במחיר נמוך מאוד.

אין ספק כי המדובר בחוק היסטורי ובניצחון גדול לאובמה. החוק עבר בסנאט ברוב גדול (60 תומכים מהמפלגה הדמוקרטית מול 39 מתנגדים רפובליקאים). ההצבעה נערכה מודם בבוקר (ב-7 בבוקר שעון וושינגטון) והרפורמה תשנה את פני מערכת הבריאות (ובעיקר ביטוח הבריאות) בארצות הברית.

מה כולל החוק החדש?

חוק הבריאות החדש מחייב למעשה את כל האזרחים האמריקאים מתחת לגיל 65 לרכוש ביטוח בריאות. מי שלא יעשה זאת ייקנס. החוק גם מאפשר לחברות ביטוח הבריאות הפרטיות להוריד את המחירים, וזאת בשל כניסה של עשרות מיליוני אמריקאים לשוק ביטוח הבריאות שאינם מבוטחים עדיין. הרפורמה גם מטילה הגבלות על חברות הביטוח ואוסרת מהם למנוע טיפול רפואי במקרה של תנאים מוקדמים (מציאת פרטים מסוימים בעברם של חולים). כעת כל שנותר לסנאט האמריקאי הוא להיפגש עם אנשי בית הנבחרים ולנסח את החוק בצורה כזו שיתקבל על ידי שני בתי המחוקקים,וזאת בטרם הנשיא אובמה יחתום על הטיוטה הסופית של החוק המהפכני.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רפורמת הבריאות של אובמה אושרה בסנאט
הסכם ביטוח בריאות בין כלל לסנוביטוח רפואי לתיירים ולזרים המגיעים מחו"ל
ביטוח בריאות לעובדי הערוץ הראשוןביטוח רפואי לחרדים
ביטוח בריאות הוטרפורמת הבריאות של אובמה
גביית מס רטרואקטיבי משופטים עשרות אלפי אמריקאים ללא ביטוח בריאות מתים מדי שנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...