ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

שומרה חברה לביטוח

שומרה חברה לביטוח היא חברת ביטוח משפחתית אשר עוסקת בתחומי ביטוח רבים כמו ביטוחי דירה, רכב, עסקים, קבלנים, תאונות אישיות, יהלומים, ועדי בתים, חבויות ועוד. סוכני הביטוח ועובדי החברה הם בני בית, שמטרתם העיקרית היא לתת ללקוחות שירות אישי ולהוות עבורם אוזן קשבת. החברה נוסדה בשנת 1943, ונחשבת לאחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל.

החברה עברה לא מעט שינויים עם השנים. בתחילת דרכה (ועד תחילת שנות התשעים), עסקה החברה בעיקר בתחום ביטוחי השמשות במגזר העסקי. באמצע שנות השמונים נרכשה החברה על ידי היו"ר והמייסד של קבוצת הביטוח סיני (ב.צ. וינשטוק), והפכה להיות חברת בת של החברה הציבורית סיני החזקות ביטוח בע"מ.

עם שינויי הבעלות הרחיבה החברה את פעילותה ובשנות התשעים נכנסה לתחום השמשות בכלי רכב, (תחום שהגדיל בצורה ניכרת את רווחיות החברה). בין השנים 2002 - 1998, הרחיבה החברה את פעילותה לתחומים נוספים ובעיקר לענפי הביטוח הכללי. בשנת 2002 עם השלמת רישיון המבטח שהוענק לחברה על ידי משרד האוצר, החלה לפעול שומרה כחברת ביטוח עצמאית בכל ענפי הביטוח הכללי, באמצעות סוכני ביטוח איכותיים. בדצמבר 2007 עברו מניות החברה לבעלות חברת מנורה מבטחים ביטוח, שרכשה את החברה מסיני החזקות ביטוח בע"מ. החברה פועלת כיום כחברת בת עצמאית בקבוצת מנורה. אם אתם מחפשים חברת ביטוח דינאמית וחדשנית אך עם זאת בעלת ניסיון רב, חברת שומרה היא אופציה מצוינת עבורכם.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

שומרה חברה לביטוחאליהו חברה לביטוח
מגדל חברה לביטוחהראל חברה לביטוח
הכשרת הישוב חברה לביטוחמנורה מבטחים
AIG ישראל חברה לביטוחחברת כלל ביטוח
ביטוח ישירהפניקס חברה לביטוח