ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

תקנות חדשות המסדירות ביטוח בריאות קבוצתי

משרד האוצר אישר לאחרונה תקנות חדשות המסדירות ביטוח בריאות קבוצתי. 

מטרתן של התקנות הוא בראש ובראשונה להגביר השקיפות כלפי המבוטחים ולהבטיח כיסוי ביטוחי נאות ועל פי כל הכללים. על פי התקנות החדשות, חברות הביטוח צריכות לספק למבוטחים מידע מפורט אודות פוליסת הביטוח כגון העתק מפוליסת הביטוח, טופס גילוי נאות, דף פרטי ביטוח ועוד.

ישנם סוגים רבים של ביטוחי בריאות. ביטוחי בריאות קבוצתיים הם ביטוחים פופולאריים מאוד, במיוחד במקומות עבודה גדולים. המטרה של הביטוחים הקבוצתיים היא להוזיל את עלות הפוליסה בזכות הכוח שיש לקבוצה גדולה. בדרך כלל, בביטוחים מסוג זה נערך משא ומתן בין נציג של הקבוצה המבוטחת לבין חברת הביטוח על תנאי הפוליסה. ביטוח בריאות קבוצתי הוא ברוב המכריע של המקרים זול יותר, בעל כיסויים רבים יותר ומשתלם יותר מאשר פוליסה דומה הנרכשת על ידי אדם פרטי.

מכיוון שהמבוטחים עצמם לא תמיד מעורבים במשא ומתן ובקביעת התנאים של הפוליסה, נוצרת בעיה של חוסר שקיפות. על מנת לשפר את השקיפות של הפוליסות הללו, אישר שר האוצר, יובל שטייניץ, תקנות המסדירות את התחום (התקנות עצמן גובשו על ידי המפקח על הביטוח ידין ענתבי). התקנות קובעות עקרונות שנועדו להגן על המבוטחים בביטוח בריאות מסוג זה והן ייכנסו לתוקף בראשון ביולי 2010.

בתקנות נקבע, בין היתר כי חברות הביטוח יחויבו לשלוח למבוטחים עם הצטרפותם לביטוח הקבוצתי מידע חשוב בנוגע לפוליסה, בין היתר העתק מפוליסת הביטוח, טופס גילוי נאות ודף פרטי ביטוח. התקנות החדשות כוללות גם תנאים הנוגעים לחידוש הביטוח לתקופה נוספת ותנאים לצירוף אנשים נוספים לביטוח הקבוצתי.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רפורמת הבריאות של אובמה אושרה בסנאט
הסכם ביטוח בריאות בין כלל לסנוביטוח רפואי לתיירים ולזרים המגיעים מחו"ל
ביטוח בריאות לעובדי הערוץ הראשוןביטוח רפואי לחרדים
ביטוח בריאות הוטרפורמת הבריאות של אובמה
גביית מס רטרואקטיבי משופטים עשרות אלפי אמריקאים ללא ביטוח בריאות מתים מדי שנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...