ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות באמריקה

יבשת אמריקה מלאה במדינות מרתקות ומדי שנה מגיעים למדינות הללו אלפי ישראלים. המדינות אליהן מגיעים הישראלים הן בין היתר ארצות הברית, קנדה, ברזיל, קולומביה, אורוגוואי, ארגנטינה, צ'ילה, בוליביה, גואטמלה, האיטי, הונדורס, ונצואלה, מקסיקו, ניקרגואה, פנמה, פרגוואי, פרו, קובה, קוסטה ריקה ועוד. בכל המדינות הללו, בין אם מדובר במדינה מערבית או מדינת עולם שלישי, חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאות מקיף ואיכותי ככל האפשר. 

כאשר אנחנו מדברים על נסיעה ארוכה ליבשת אמריקה כדאי להפריד בין נסיעה לארצות כמו ארה"ב וקנדה לבין נסיעה למדינות עולם שלישי כמו ברזיל, קולומביה או פרו. כל מי שנוסע לארה"ב למטרת טיול, עבודה או לימודים יודע שהאפשרויות במדינה זו הן בלתי מוגבלות. מה עוד ניתן לומר על ארצות הברית - ידידתה הטובה ביותר של ישראל, שלא נאמר? זוהי המדינה בה יש הכי הרבה יהודים בעולם (אפילו יותר מאשר בישראל) ואפשרויות העבודה והלימודים בה הן פשוט אינסופיות. אך גם למדינות כמו ברזיל, ארגנטינה, קוסטה ריקה וקנדה מגיעים ישראלים רבים, בעיקר לטיולים אך לעיתים גם לצרכי עבודה כחלק מ - Relocation.

אז החלטתם לנסוע לאמריקה...

כל מי שהחליט לנוסע ליבשת אמריקה לנסיעה קצרה של כמה שבועות, לנסיעה של מספר חודשים, וכמובן שגם במקרה של נסיעה לצרכי לימודים או Relocation למטרת עבודה, חייב לדעת שהוא זקוק לביטוח בריאות איכותי ככל האפשר. בארה"ב השירותים הרפואיים הם טובים אך הם בין היקרים ביותר בעולם. כל טיפול, אפילו הקטן ביותר עולה במדינה כסף רב. במדינות מרכז ודרום אמריקה לעומת זאת שירותי הרפואה הם זולים יותר אך איכותיים נמוכה יותר. אם אתם זקוקים לניתוח, השתלה או אפילו לטיפול שיניים בפשוט לא כדאי לסמוך על שירותי הרפואה של פרו או קולומביה למשל.

הישראלים שמגיעים לארה"ב על מנת לעבוד, עובדים בכל סוגי המקצועות - בהייטק, כאנשי הובלות, אנשי מכירות, עורכי דין, אנשי עסקים, מתווכים, ברוקרים בבורסה ועוד. לכל העבודות הללו יש גם סיכונים בריאותיים שכדאי מאוד שתהיו מכוסים עלים במסגרת הביטוח שלכם. גם בשאר מדינות אמריקה יש לא מעט אפשרויות עבודה ובהן (במיוחד במדינות העולם השלישי) הצורך בביטוח בריאות מקיף הוא קריטי.

לא לשכוח לעשות ביטוח בריאות כאשר נוסעים לאמריקה!

הקושי העיקרי בארה"ב הוא בהשגת הוויזה ואשרת העבודה (במיוחד אחרי אסון התאומים) אך לאחר שהשגתם את הוויזה ואת האשרה, אל תשכחו גם לעשות ביטוח בריאות שיכלול את כל הכיסויים החשובים כמו השתלות, ניתוחים, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים לילדים, טיפול רפואה משלימה, טיפולים פסיכיאטריים, כיוסי תאונות אישיות, הטסה לישראל, טיפולי שיניים ועוד. כל הכיסויים הללו מתאימים כמובן גם למדינות אמריקה האחרות. זכרו כי ככל שיהיו בביטוח יותר כיסויים שרלוונטיים לכם, כך תוכלו לישון יותר בשקט בלילה.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

רכישת ביטוח בריאות בבולגריהביטוח בריאות בבולגריה - חשיבות
רכישת ביטוח בריאות בניגריה - ביטוח נסיעות חו"לביטוח בריאות בניגריה - חשיבות
ביטוח בריאות באנגליהרכישת ביטוח בריאות לנסיעות עסקים ברוסיה
ביטוח בריאות ברוסיהביטוח בריאות בברזיל
ביטוח בריאות באיטליהביטוח בריאות בצרפת
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...