ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות פרטי, כיצד ניתן לקבל הנחות?

לרובינו יש ביטוח בריאות פרטי ומי שאין לו מומלץ מאוד שירכוש פוליסה כזו בהקדם. הביטוח של המדינה בוודאי שאינו מספיק וגם הביטוחים המשלימים של קופות החולים לוקים בחסר. אך הביטוחים הפרטיים עולים לא מעט, ולא לכל כולנו יש עוד כמה עשרות שקלים בחודש להוציא על ביטוח בריאות.

אז מה עושים?

ישנם לא מעט דרכים ושיטות להוזלת ביטוחי הבריאות השונים - קניית חבילות המתאימות לקהל יעד מסוים, רכישת ביטוחים באמצעות האינטרנט, רכישת עסקאות חבילה, ניצול הנחות לציבור מסוים (סטודנטים, עורכי דין ועוד), מעקב אחר הנחות חד פעמיות ועוד. לעיתים קרובות ניתן להוזיל את עלות הביטוח בעשרות אחוזים ואז כל העסק הופך למשתלם הרבה יותר. זכרו כי התחרות בשוק הזה היא גדולה מאוד, ולכן חברות הביטוח יעשו לא מעט על מנת להוסיף אתכם לרשימת הלקוחות שלהן. להלן הדרכים העיקריות להוזלת דמי הביטוח:

השוו מחירים

קודם כל ולפני הכל, ניתן להוזיל במידה ניכרת את פוליסת הביטוח באמצעות השוואת מחירים ובדיקת כל האופציות שלכם בכמה חברות ביטוח בטרם רכישת הפוליסה. כאשר התחרות היא גדולה, הכוח הוא בידיים של הלקוחות!

עסקאות חבילה הן משתלמות יותר!

כאשר אתם רוכשים ביטוח, ברוב המכריע של המקרים המחיר יהיה נמוך יותר אם תרכשו מוצר נוסף מלבד ביטוח הבריאות. השיטה של "עסקאות חבילה" היא שיטה ידועה, ולא רק בתחום הביטוח. גם כאשר אתם רוכשים שירותי תקשורת, שירותים בנקאיים, טלפונים סלולאריים ועוד, רכישת מספר מוצרים מחברה מסוימת בדרך כלל מזכה בהנחה. גם בתחום הביטוח מקובל לבצע "עסקאות חבילה" שכאלה, לכן אם אתם צריכים גם ביטוח חיים או ביטוח לרכב בנוסף לביטוח הבריאות, עדיף בדרך כלל לרכוש חבילה אחת שתשלב את כל אלה ביחד, ואז המחיר יהיה נמוך יותר.

רכישה דרך האינטרנט מוזילה עלויות

מתן שירותים מקוונים באמצעות רשת האינטרנט הוא ללא ספק המהפכה השיווקית של העשור האחרון ולכן כדאי לנצל זאת. כמעט כל קנייה שתעשו דרך האינטרנט (במיוחד בתחום הביטוחים) תהיה זולה יותר מאשר קנייה שלא דרך האינטרנט. מכירה מקוונת מאפשרת לחברות הביטוח לחסוך בכוח אדם, במקום ובשאר ההוצאות, אך עדיין לשמור על רמת שירות גבוהה. וכאשר חוסכים בעליות, זה מוריד גם את מחיר המוצר. מה שעובד בקניית ספרים, מכשירי אלקטרוניקה והזמנת טיסות, עובד גם במקרה של רכישת פוליסות ביטוח. ולכל זה יש גם בונוס חשוב - רכישה דרך האינטרנט חוסכת את ההתרוצצויות בין סוכני הביטוח.

נצלו הנחות לסטודנטים ולבעלי מקצועות חופשיים

חברות ביטוח רבות מציעות הנחות מיוחדות לעורכי דין, רואי חשבון, רופאים, סטודנטים ועוד. כמו פתיחת חשבון בנק, כרטיסים להופעות ומוצרים נוספים, אם אתם נמנים על קבוצה מסוימת, במקרים רבים תקבלו הנחות לא רעות בכלל גם בביטוחי בריאות.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...