ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות פרטי או ממלכתי, מה כדאי?

כשחוקק חוק ביטוח בריאות ממלכתי בשנות התשעים הוא חולל מהומה לא קטנה. המתנגדים לו טענו שהחוק יהרוס את מערכת הבריאות בישראל ואילו המצדדים בחוק גרסו כי זהו חוק חשוב ושוויוני המסדיר את כל נושא מתן שירותי הבריאות בישראל עבור תושבי המדינה. מה שבטוח הוא שבעקבות החוק כולנו מבוטחים, אך השאלה היא האם הביטוח הזה מספיק לנו.

בעקבות חקיקת החוק, כל אזרחי המדינה משלמים מדי חודש דמי ביטוח בריאות וביטוח לאומי (היורדים ישירות מהמשכורת עבור שכירים) ובתמורה לכך מקבלים האזרחים מהמדינה ביטוח בריאות בסיסי המכסה חלק מהוצאות הבריאות שלנו. עצמאים נאלצים לשלם את הסכומים הללו באופו יזום ועצמאי ואז גם הם מבוטחים. לטובת החוק, יש לציין כי דמי הביטוח הנגבים ישירות על ידי המוסד לביטוח לאומי מסייעים לאוכלוסיות החלשות יותר, שבעבר לא היו מבוטחים. כך, בעלות כספית נמוכה למדי (הנגזרת מגובה המשכורת שלנו), כולנו מבוטחים על ידי המדינה בביטוח בריאות בסיסי בו אנו יכולים לקבל טיפולים רפואיים מסוימים, תרופות הנמצאות בסל התרופות ועוד.

האם הביטוח של המדינה מספיק?

בעבור רובנו, התשובה לכך היא שלילית. בעוד אין כל ספק שחוק ביטוח בריאות ממלכתי שינה את המצב, עדיין, ישנם כיסויים רבים שלא נמצאים בו ואשר "מכריחים" אותנו לעשות השלמה באמצעות ביטוח בריאות פרטי. כך נוצר למעשה מצב בו לרובנו יש צורך גם בביטוח בריאות פרטי, וזאת למרות שאנו מקבלים ביטוח מהמדינה. היתרון היחיד למעשה של ביטוח הבריאות הממלכתי הוא העלות הנמוכה שלו ועצם העובדה שהוא יורד לשכירים מהמשכורת ואינו מורגש בחיי היום יום. אין כל צורך בפעולה יזומה ובאופן אוטומטי כולנו מבוטחים. החיסרון הגדול של הביטוח הזה הוא מה שהוא כולל וזהו חסרון גדול למדי...

ביטוח הבריאות של המדינה אינו מכסה תחומים רבים וחשובים ויש אף הגורסים כי הוא מכסה מעט מדי תחומים משמעותיים. לכן, כל מי שרוצה להרחיב את הביטוח שלו ולישון בשקט בלילה, צריך לרכוש באופן עצמאי גם ביטוח בריאות פרטי.

מה חסר בביטוח של המדינה?

על השאלה המרכזית של הכתבה הזו - מה עדיף - ביטוח בריאות פרטי או ממלכתי? התשובה שלנו היא גם וגם. הביטוח של המדינה הוא חסר ולא עונה על כל הצרכים. כיסויים כמו תרופות מחוץ לסל התרופות, טיפולי רפואה משלימה, ניתוחים פרטיים בארץ ובעולם, השתלות, בדיקות לנשים בהריון, טיפולי שיניים, טיפולים פסיכיאטריים, ניתוחים חדישים, ביקור רופא פרטי 24 שעות ביממה, כל אלה ועוד חסרים והופכים את הביטוח של המדינה לחסר. אלו הם כיסויים חשובים מאוד ששום ביטוח בריאות אינו שלם בלעדיהם. ההמלצה שלנו היא לשלב בין שני סוגי הביטוחים ולהשתמש בביטוח של המדינה רק כאשר מדובר בטיפולים או כיסויים הכלולים בו. בכל הקשור למה שחסר בו, אין ברירה אלא להשלים זאת באמצעות ביטוח בריאות פרטי.

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...