ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח חיים למחלות קשות

פוליסות ביטוח חיים הינן פוליסות ביטוח אשר נועדו להעניק מענה למבוטח או למוטביו במקרים בלתי צפויים ההופכים את המבוטח לתלוי בסביבתו. אחד הגורמים הללו, אשר תוקף, לצערנו הרב, רבים מהאוכלוסייה הינו מחלות קשות. חברות הביטוח הפרטיות מציעות ביטוח חיים מקיף המעניק כיסוי ביטוחי עבור מבוטחים במקרה של מחלה קשה. בין מחלות אלו ניתן למנות סרטן, טרשת נפוצה, פרקינסון, תרדמת, כוויות קשות, התקף לב, שבץ מוחי ועוד.

מטרתו של הביטוח למחלות קשות הינה לאפשר לבני משפחתו של המבוטח, בעיקר כאשר הם סמוכים לשולחנו, להמשיך ולנהל חיים באופן נורמאלי וסביר. כמו כן, תשלומי הביטוח מאפשרים למבוטח להתמודד עם ההוצאות הכספיות הכרוכות בטיפול במחלה הקשה (לדוגמא, השתלות, טיפולים בחו"ל וכדומה).

הפוליסות השונות לביטוח מחלות קשות איננו זהה בין חברות הביטוח. כל חברת ביטוח מעניקה באתרה הרשמי פירוט לגבי המחלות החוסות תחת כנפי הפוליסה אשר בגינן יהיה זכאי המבוטח לכספי הביטוח.

הצהרת בריאות

בבוא אדם לרכוש פוליסת ביטוח למחלות קשות, נדרש האחרון להציג בפני חברת הביטוח הצהרת בריאות רלבנטית. על פי הצהרת בריאות זו, קובעת חברת הביטוח את היקף התשלום החודשי ואת תגמולי הביטוח. הצהרת הבריאות נוגעת גם למצבו הכללי של המבוטח (גיל, מקצוע וכדומה) ולנסיבותיו האישיות (מחלות גנטיות במשפחה, עבר רפואי וכו'). יודגש כי חלה על המבוטח חובת גילוי מלאה בהצהרת בריאות זו. פרטים אשר יוסתרו מחברת הביטוח בהצהרת הבריאות עלולים להביא למצב שתביעתו של האחרון לתגמולים תידחה.

מקרה ביטוח ראשון ומקרה ביטוח שני

חברות ביטוח המפעילות פוליסת ביטוח למחלות קשות מאפשרות לעיתים למבוטחיהם ליהנות מכספי הביטוח גם כאשר המבוטח סובל ממקרה ביטוח נוסף. לדוגמא, מבוטח המקבל תגמולי ביטוח בגין סרטן, זכאי לקבל תגמולי ביטוח בגין התקף לב אשר תקף אותו, וזאת כל אימת שבין תביעת התגמולים עבור הסרטן, לבין תביעת התגמולים בגין התקף הלב, חלפה תקופת אכשרה מסוימת.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...