ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח בריאות מיוחד לנכי צה"ל

החל מתאריך 01.05.08 יצורפו באופן אוטומטי כל נכי צה"ל לביטוח הבריאות הבסיסי הקבוצתי במימון משרד הביטחון.

ביטוח הבריאות בנוי משני רבדים עיקריים:רובד חובה ורובד רשות.

מנכ"ל משרד הביטחון ויו"ר ארגון נכי צה"ל, חתמו על הסכם אשר מסדיר את עלותו המלאה של הרובד הראשון בביטוח הרפואי לציבור נכי צה"ל במימון משרד הביטחון . מדובר בהטבה לכ 52 אלף נכי צה"ל ובני משפחותיהם על-ידי חברת הביטוח הראל אשר נבחרה ע"י ארגון הנכים לאחר בדיקה מדוקדקת, ובהשוואה לחברות אחרות המספקות ביטוחים קיבוציים . הביטוח כולל כיסויי מימוני להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

כיסויי לתרופות שאינן בסל התרפות הממלכתי - (תקרת סכום השיפוי בסך 1,000,000 ₪ תהא לתקופה בת 36 חודש מיום תחילת ההסכם. בתום 36 חודשים מתחילת הסכם זה יחודש סכום השיפוי המרבי עד לתום תקופת הביטוח שעל פי הסכם זה). כמו כן תתאפשר גישה לטכנולוגיות רפואיות מתקדמות במסגרת ניתוחים חדשניים. עוד יכסה הביטוח ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל כולל כיסויים אמבולטוריים, בדיקות הריון, טיפולים ברפואה משלימה, ואף אפשרות להצטרף לביטוח קבוצתי לכיסוי בגין מחלות קשות.

הביטוח יינתן לכל נכי צה"ל חברי הארגון וללא מגבלות של גיל ודרגת נכות. ההסכם עם משרד הביטחון אינו משחרר אותו מהמשך טיפול בנכי צה"ל כפי שהיה נהוג עד היום.

נקודה חשובה נוספת: לפני כשלוש שנים ערך ארגון נכי צה"ל ביטוח סיעודי מהמתקדמים בעולם- גם הוא נעשה ע"י חברת הביטוח הראל, והוא מהווה תשובה ומשענת לעשות הנכים אשר הפכו לסיעודיים.

מי זכאי להצטרף לרובד החובה?

כל חברי/עובדי הארגון מצורפים לרובד זה באופן אוטומטי והתשלום עבור הביטוח ימומן על ידי משרד הביטחון.

• בן/בת זוג של חבר/עובד הארגון (נשואים או ידועים בציבור), ילדים של נכה, חבר/עובד הארגון עד גיל 25, ילדים בוגרים של נכה, חבר/עובד הארגון (מעל גיל 25), נכדים של נכה, חבר/עובד הארגון, יוכלו להצטרף לרובד זה באופן וולונטארי לאחר מילוי הצהרת בריאות שתקבע את תנאי קבלתם לביטוח. התשלום עבורם יבוצע באמצעות אמצעי גביה אישי (הוראת קבע או כרטיס אשראי)

מי זכאי להצטרף לרובד הרשות?

• כל חברי/עובדי ארגון נכי צה"ל ,בן/בת זוג של חבר/עובד הארגון (נשואים או ידועים בציבור), ילדים של נכה, חבר/עובד הארגון עד גיל 25, ילדים בוגרים של נכה, חבר/עובד הארגון (מעל גיל 25), נכדים של נכה, חבר/עובד הארגון, יוכלו להצטרף לרובד זה באופן וולונטארי לאחר מילוי הצהרת בריאות שתקבע את תנאי קבלתם לביטוח. התשלום עבורם יבוצע באמצעות אמצעי גביה אישי (הוראת קבע או כרטיס אשראי)

ההצטרפות של חברי/עובדי הארגון ובני המשפחה לרובדי הרשות כפופה למילוי הצהרת בריאות שתבקע את תנאי הקבלה לביטוח. התשלום עובר רובד הרשות יבוצע באמצעות אמצעי גביה אישי (הוראת קבע או כרטיס אשראי).

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

ביטוח בריאות בבתי אבות - ביטוח רפואיביטוח בריאות בבתי אבות - חשיבות
ביטוח בריאות לגיל הזהב - אפשרויותביטוח בריאות לגיל הזהב - ביטוח רפואי לקשישים
מהי חובת הגילוי היזום של מבוטח ומתי היא חלה?ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק ב'
ביטוח בריאות - כל מה שרצית לדעת - חלק א'ביטוח בריאות, כלי עזר לצרכן בבואו לרכוש ביטוח
ביטוח תרופות - עניין מסובךטיפים לבחירת פוליסה לביטוח דם טבורי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...