ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"ל

מדי שנה נוסעים אלפי סטודנטים ישראלים לחו"ל מסיבות רבות ומגוונות. רובם המכריע נמצאים בחו"ל על מנת ללמוד, אך חלק מהם גם מטיילים, עובדים וסתם נופשים. כל הסטודנטים הללו, ללא יוצא מן הכלל ואין זה משנה מהי סיבת הנסיעה, חייבים לעשות בטרם עזיבתם לתקופה ממושכת, ביטוח נסיעות מקיף, איכותי ואמין שיכסה אותם גם מבחינה רפואית וגם ממקרה של גניבה או אובדן ציוד.

מדוע סטודנטים צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל?

כל ישראלי השוהה בחו"ל, ובוודאי סטודנט הנמצא בחו"ל שנים רבות, חייב לכסות את עצמו מבחינה בריאותית ומבחינות נוספות. סטודנטים, אשר בדרך כלל אין להם יותר מדי כסף - על אחת כמה וכמה! סטודנט צעיר שהציוד שלו נגנב או שנקלע לבעיה רפואית, יהיה לו קשה מאוד לממן זאת, וכאן נכנס לתמונה ביטוח הנסיעות. לכל מדינה יש את הבעיות שלה - במערב אירופה ובארצות הברית טיפולים רפואיים הם יקרים מאוד, במזרח אירופה הטיפולים זולים יותר אך טובים פחות ובאפריקה ובמזרח הרחוק המצב כמובן גרוע בהרבה (מבחינת רמת השירותים הרפואיים וביטחון התושבים). לכן, כל סטודנט חייב לכסות את עצמו עם ביטוח נסיעות לחו"ל איכותי, למקרה שיקלע במהלך שהותו בחו"ל לתאונות דרכים למשל, או למקרה שיזדקק לטיפול רפאי מסויים.

מה כולל ביטוח נסיעות איכותי?

ביטוח נסיעות איכותי כולל ביטוח מפני גניבה או אובדן של ציוד (זהו פון אחד של הביטוח), אך חשוב מכך - ביטוח בריאות איכותי. יש לכלול בביטוח הנסיעות כיסויים חשובים כמו ניתוחים, השתלות, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים שונים לילדים, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים, מימון כרטיסי טיסה לניתוח לבני משפחה, טיפולי חירום לשיניים ועוד. זכרו כי רק עם פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה, המכסה את כל הצרכים הרפואיים שלכם, תרגישו בטוחים ורגועים גם בחו"ל ותוכלו להתפנות ללימודים!


 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...