ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח נסיעות או ביטוח Relocation, מה כדאי לכם?

כאשר נוסעים לחו"ל, מומלץ מאוד לעשות ביטוח בריאות מסוג כלשהו. גם אם אתם נוסעים לתקופה קצרה, ובוודאי אם אתם נוסעים לתקופה ארוכה, אתם חייבים לדאוג לכל הנושא הביטוחי ושי לכם לא מעט אופציות בתחום הזה. החברות העוסקות בביטוח בריאות לחו"ל הן רבות והתחרות בתחום היא גדולה. אתם יכולים לעשות ביטוח רפואי למטרת Relocation הכוללת כיסויים רבים ומגוונים ואתם גם יכולים לעשות ביטוח נסיעות המכיל בתוכו גם ביטוח בריאות. אז מה עדיף? בכתבה זו נעסוק בנושא זה.

היתרונות של ביטוח רפואי Relocation

כל מי שנוסע לחו"ל לתקופה ארוכה על מנת לעבוד או ללמוד ביטוח Relocation יכול להתאים לו מאוד. כמובן שמי שעושה Relocation במסגרת העבודה שלו, על המעסיק לדאוג לו לביטוח בריאות איכותי ומקיף. ביטוח בריאות המיועד באופן ספציפי למטרת Relocation הוא חשוב מאוד ואסור לוותר עליו. אם המעסיק שלנו לא דואג לכך עליכם לדאוג לרכישת הביטוח באופן עצמאי. כל אחד יודע כי במהלך שהות ארוכה בחו"ל, דברים רבים יכולים לקרות לו. אפשר להיקלע לתאונה, לחלות במחלה או להזדקק לניתוח או אשפוז. במדינות רבות כל אלה עולים סכומים גבוהים מאוד (במיוחד בארה"ב ובמערב אירופה) וביטוח Relocation יכול מאוד לעזור. כדי להימנע ממצבים לא נעימים מומלץ לרכוש ביטוח איכותי ומקיף אשר יכלול כיסויים כמו ניתוחים פרטיים, השתלות, טיפולים מיוחדים, בדיקות לנשים בהריון, טיפולי שיניים, כיסוי תאונות אישיות ועוד. ככל שיהיו לכם יותר כיסויים שרלוונטיים לכם, כך ביטוח ה - Relocation יהיה איכותי יותר.

היתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל

גם האופציה של ביטוח נסיעות לחו"ל עומדת בפניכם והיא מתאימה לנסיעות קצרות יותר ופחות לשהייה ארוכה בחו"ל. ביטוח נסיעות מבטח אתכם לא רק על עניינים בריאותיים, אלא גם מפני גניבות, איבוד הציוד שלכם ועוד. ביטוח נסיעות לא מיועד דווקא לנסיעות ארוכות ויכול להתאים גם לנסיעות של ימים או שבועות ספורים. לכן, אם אתם נוסעים לנסיעה קצרה של כמה ימים או שבועות, יכול להיות שזה הביטוח שמתאים לכם. ביטוח הנסיעות יכסה אתכם בפני מגוון גדול של צרות אפשרויות - מחלות, גניבות, איבוד המטען שלכם ועוד. ביטוח הנסיעות עוסק גם בכל הנושא הבריאותי ולכן חשוב לוודא (כמו בביטוח Relocation) שישי בו את כל הכיסויים שאתם זקוקים להם. בנוסף, חשוב לוודא שהביטוח הוא מקיף ככל האפשר ומכסה גם אבידות וגניבות של פריטים יקרי ערך. כמובן שבכל סוגי הביטוחים מומלץ גם לוודא שההשתתפות העצמית שלכם תהיה קטנה ככל האפשר.

לסיכום, ניתן לומר כי שני סוגי הביטוחים הם טובים מאוד, במידה ויש בהם את כל הכיסויים הדרושים. מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם באשר לאפשרויות שלכם ובכל מקרה כדאי להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

פוליסה שנתית לאנשי עסקים - ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח מטען מורחב - אובדן וגניבה - ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים לחו"לביטוח נסיעות לנסיעות עסקים לחו"ל
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים לחו"לביטוח נסיעות באנגליה - לונדון ומנצ'סטר
ביטוח נסיעות באנגליה - חשיבותביטוח נסיעות בחו"ל תורכיה - ביטוח רפואי
ביטוח נסיעות לחו"ל הודו - מומבאי - ביטוח רפואיביטוח נסיעות לחו"ל הודו - דלהי - ביטוח רפואי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...