ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח ריסק, מהו?

ביטוח ריסק הינו ביטוח חיים אשר כולל רק את מרכיב הנזק ולא את מרכיב החיסכון. במילים אחרות, ביטוח חיים מסוג ריסק מבטיח כי המבוטח (או מוטביו) יקבלו את כספי הביטוח בהתאם למקרה ביטוח. עם זאת, במידה ועד תום תקופת הביטוח (או ביטולו) לא אירע מקרה הביטוח, לא יקבלו המבוטח והמוטבים מאומה. ביטוח ריסק הינו ביטוח כגון – ביטוח לאובדן כושר עבודה, ביטוח למקרה מוות בטרם עת או ביטוח למקרה של מחלה קשה. 

אובדן כושר עבודה – אחד מביטוחי החיים הנפוצים ביותר הינו ביטוח בגין אובדן כושר עבודה. עובדים רבים, המבוטחים בפוליסת ביטוח מנהלים, נהנים מביטוח הכולל ביטוח בגין אובדן כושר עבודה. ביטוח זה נועד להעניק למבוטח ולמוטבים הגנה כלכלית במקרים בהם המבוטח מאבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס. כיום, ניתן לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה עד לרמה של שלושת-רבעי המשכורת.

ביטוח למקרה מוות בטרם עת – במקרים בהם נפטר מבוטח ולו פוליסת ביטוח למקרה מוות בטרם עת, זכאים המוטבים (לרוב בני משפחתו) להגנה כלכלית מכספי הביטוח. הסכומים אשר מתקבלים הינם סכומים עליהם הסכימו המבוטח וחברת הביטוח בעת עריכת הפוליסה. 

ביטוח למקרה של מחלה קשה – בדומה לביטוחי ריסק מקבילים, ביטוח למקרה של מחלה קשה נועד לסייע למבוטח ולמשפחתו להתמודד עם מצבים בהם המבוטח חלה במחלה קשה הפוגעת באיכות חייו ו\או ביכולתו לעבוד. חברות הביטוח אינן זהות ברשימת המחלות הקשות המוכרות על פי פוליסת ביטוח זו.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...