ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטוח תאונות אישיות, מהו?

ביטוח תאונות אישיות הינו פוליסת ביטוח פרטית אשר נרכשת מאחת מחברות הביטוח הפועלות בישראל. מטרתו של ביטוח זה הינה לכסות עבור אובדן הכנסה וטיפולים רפואיים להם יזדקק המבוטח במקרה של תאונה חו"ח. פוליסת ביטוח תאונות אישיות, כשמה כן היא – פוליסה אישית. אי לכך, היקף הפוליסה והפרמיה נקבע באופן אמביוולנטי ובהתאם לנסיבותיו האישיות של המבוטח (גיל, מצב רפואי, מקום עבודה וכדומה).

הכיסוי הניתן בפוליסת ביטוח תאונות אישיות הינו כיסוי נרחב אשר כולל כיסוי עבור נזקי גוף שנגרמו למבוטח במהלך תקופת הביטוח. על פי רוב, הביטוח מכסה נזקי גוף אלו עבור תאונות שנגרמו בארץ ובעולם. עם זאת, כל פוליסת תאונות אישיות כוללת מגוון של תאונות אשר אינן כלולות בפוליסה. אי לכך, בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות, בדקו היטב את הסייגים בפוליסה על מנת שלא תמצאו עצמכם מול שוקט שבורה.

במקרים מסוימים, כגון תלמידי בתי ספר, ישנה חובה חוקית לרכישת פוליסת תאונות אישיות עבור קבוצת אנשים מסוימת. כמו כן, גופים רבים מבוטחים אף הם בפוליסת ביטוח תאונות אישיות ובמסגרתן הם מכסים עצמם במקרים של תאונות (לדוגמא, מכוני כושר, גני שעשועים וכדומה). היתרון המשמעותי של פוליסת הביטוח הנ"ל הינו זכאות לביטוח גם בהעדר רשלנות מצד גורמים מסוימים הקשורים למקרה הביטוח. לא אחת, רשאי הנפגע להגיש תביעה ישירה נגד חברת הביטוח, ללא כל תלות בסוגיית האשם.

הכיסוי הביטוחי הניתן למבוטח עבור פוליסת ביטוח תאונות אישיות תלוי במקרה של תאונה. פוליסת הביטוח מגדירה מראש מהי תאונה על פי הפוליסה ואלו מקרים נכנסים בגדרה לצורך קבלת כספי הביטוח. חברות הביטוח, והפוליסות השונות, נבדלות זו מזו בהגדרת התאונות המזכות בתגמולי הביטוח. על פי רוב, מקרה של תאונה מוגדר בפוליסה כ"מקרה חיצוני, פתאומי ובלתי צפוי". הגדרה זו קובעת כי לא יפוצה מבוטח אשר נפגע בגין מצב רפואי לקוי או בעקבות אירוע שנגרם למבוטח במתכוון.

יודגש כי ישנן פוליסות ביטוח תאונות אישיות מורחבות הכוללות גם ביטוח במקרים של מחלות וכדומה. פוליסות הביטוח הסטנדרטיות, עם זאת, אינן כוללות הרחבות אלו.

אדם אשר תובע את חברת הביטוח לאחר מקרה ביטוח הנכנס בגדר תאונה, צריך להוכיח את הנכות אשר ממנה הוא סובל בעקבות האירוע. המונח נכות מוגדר אף הוא בפוליסת הביטוח וגם הוא כולל חריגים אשר אינם כלולים בפוליסה. על פי רוב, המבחנים לצורך קביעת נכותו של המבוטח נעשים בהתאם למבחנים אשר מפורטים לצורך קביעת נכות בחוק הביטוח הלאומי.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...